Mediolan tętni modą. W tym magicznym mieście największe marki i projektanci zawsze prezentują na wybiegach swoje najnowsze kolekcje. Nie może zatem dziwić, że możliwość prezentacji mojej kolekcji w Mediolanie, sprawiła mi wiele radości i satysfakcji. W Mediolanie, podczas światowego Expo, spędziliśmy z ekipą cztery fantastyczne dni. Z Trójmiasta wyruszyła cała ekipa modelek z Malva Models i grupa niezależnych, najlepszych modelek z naszego regionu.  

Zwiedzaliśmy wszystko z zachwytem w oczach i uznaniem dla kreatywności projektantów tworzących strefy narodowe charakterystyczne dla danego kraju i kultury. W Mediolanie około 1500 osób oglądało na żywo nasz pokaz. Jeszcze więcej z zaciekawieniem przyglądało się sesji zdjęciowej w pawilonie chińskim i w naszym, polskim. W obiektywie Marcina Kruka sesje zawsze wychodzą magicznie. Tym razem w niezwykłej scenerii światowego Expo pozowały Zuzanna Szklarz, Anna Krawczyk i Kamelia Zawiłowicz. 

Mieliśmy potężne dylematy, gdzie ustawić plan, wszędzie było przepięknie i wyjątkowo, do tego stopnia, że zrobiliśmy losowanie z pięciu najbardziej pasujących scenerii do kolekcji. Efekt i wybór zaspokoił nasze zapędy twórcze. Mam nadzieję, że i Państwu się spodobają. Na pewno jeszcze na lamach Prestiżu pokażemy sesje z centrum Mediolanu z charakterystycznymi, monumentalnymi budynkami w tle.

 

Zdjęcia: Marcin Kruk

Make-up: Dominika Koryciorz / Emerald Project

Fryzury: Honorata Fewczek / Projekt Wyspa i Ewelina Kullas-Ferra

Obuwie: Step by Step

Biżuteria: Dorota Cenecka