Max Mara to klasyka, Patrizia Pepe to nutka ekstrawagancji – prezentacje najnowszych kolekcji tych luksusowych, włoskich marek odbyły się w salonach firmowych należących do firmy Olimpia Group. Butik Max Mara w Galerii Bałtyckiej został otwarty po remoncie, a imprezę uświetnił Krzysztof Łoszewski, stylista i specjalista w zakresie dress code'u.

MaxMara w tym sezonie hołduje hasłu: nic nie jest modniejsze od klasyki. W kolekcji znajdziemy duże przywiązanie do detali, technik wykończenia oraz najbardziej ekskluzywnych materiałów: angory, kaszmiru, wełny z wielbłąda i alpaki. Podczas pokazu zaprezentowano dwanaście stylizacji. Pojawiły się zarówno propozycje na co dzień, jak i kreacje wieczorowe. 

Swoją najnowszą kolekcję, w salonie firmowym w Centrum Handlowym Klif, zaprezentowała również Patrizia Pepe, w której nie zabrakło topowych skórzanych kurtek, klasycznych płaszczy z nutką ekstrawagancji, lśniących cekinów, ćwieków, koronek i tiuli. Oferta marki to również szeroki wachlarz akcesoriów. Biżuteria, torby i buty to doskonałe uzupełnienie każdej stylizacji.

Modelki do pokazu zapewniła Dobrochna Walkiewicz – agencja Eventowa 12 Media