Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, który pragniemy uczcić wraz z naszą rodziną, przyjaciółmi, ale także współpracownikami, rozkoszując się świąteczną atmosferą pełną relaksu i spokoju. Dla rodziny to moment, aby spotkać się ze swoimi najbliższymi, którzy niejednokrotnie zmierzają na tę okazję z daleka. Zaś wigilia pracownicza to doskonały czas, aby podziękować pracownikom za dotychczasową pracę, a także świetny pomysł integrujący zespół. 

HOTEL HANZA - GDAŃSK

Na tę szczególną okazję Hotel Hanza zaprasza do pachnącej świętami Restauracji Zafishowani. W ofercie wigilijnej jest: uroczysta kolacja, bufety świąteczne (od 30 osób), uroczysta dekoracja stołów, nastrojowa muzyka świąteczna, która uświetni ten ważny dzień oraz dodatkowo na życzenie klientów – muzyka na żywo. Do tego bogate menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Cena od 70zł/os.

www.hotelhanza.pl

HANZA PAŁAC
WELLNESS & SPA - RULEWO

Pakiet świąteczny 23.12-26.12.2017: rodzinne biesiadowanie przy ognisku z grzańcem, dania z grilla, regionalne specjały kuchni kociewskiej, uroczystą Wieczerzę Wigilijną w oparciu o tradycyjne 12 potraw oraz świąteczną obiadokolację w formie bogatego bufetu szwedzkiego w dniu 25 grudnia. A 26 grudnia świąteczny brunch. Dodatkowe atrakcje: wizyta Świętego Mikołaja i prezenty dla dużych i małych, bogaty program animacji dla dzieci. Cena 998zł /os/za 4 dni pobytu z pełnym programem i wyżywieniem.

www.hanzapalac.pl

 

HOTEL SKIPPER - REWA

Boże Narodzenie z dala od zgiełku wielkiego miasta. Pobyt świąteczny obejmuje: ognisko z kiełbaskami, grill na świeżym powietrzu (23.12), kolację wigilijną w restauracji Bukszpryt, przy dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd, spotkanie ze Świętym Mikołajem, który przybędzie na specjalnych saniach, w towarzystwie reniferów i Elfów. W pierwszy dzień świąt uroczyste śniadanie i świąteczna obiadokolacja. Do tego kaszubskie kolędowanie, kiermasz Bożonarodzeniowy i wiele innych atrakcji. Cena od 376 zł/os za dobę.

www.hotelskipper.pl

 

HOTEL ASTOR – JASTRZĘBIA GÓRA

Pierwsza propozycja firmowej wigilii to uroczysta kolacja z kieliszkiem wina i muzyką w tle. Druga opcja obejmuje dodatkowo nocleg w pokoju dwuosobowym, napoje bezalkoholowe do kolacji, śniadanie w formie bufetu, korzystanie z basenu, sauny i siłowni, a także godzinę bowlingu. Za pierwszą opcję zapłacimy 85zł/os, zaś za drugą 170zł/os. Na życzenie oprawa muzyczna, pokazy tańca, czy kolacja tematyczna.

 www.astorhotel.pl

PRIMAVERA SPA - JASTRZĘBIA GÓRA 

Uroczysta kolacja wigilijna przy dźwiękach najpiękniejszych kolęd na żywo. W dniu poprzedzającym wigilię będzie można wysłuchać nastrojowego wieczornego koncertu. W Boże Narodzenie odbędzie się biesiada przy ognisku, zaplanowano: wieczorne kiełbaski, grzane wino, a główna atrakcja to pieczony dzik. Zaś wieczorem dyskoteka pod jemiołą. Do tego zaplanowano szereg dodatkowych atrakcji, jak: zabawa na parkiecie z animacjami prowadzonymi przez tancerkę, bądź turnieje świąteczne. Cena od 1060 zł.

 

www.primaveraspa.pl

 

HOTEL ANDERS – STARE JABŁONKI

Święta w otoczeniu mazurskiej przyrody, pokrytych lodem jezior, skrzących się igieł sosny taborskiej, ciepła ogniska i dźwięku dzwonków sań. 3 noclegi w terminie 23.-26.12. W ofercie m.in. kolacja wigilijna z wykwintnym menu i kolędami na żywo, rodzinna biesiada grillowa w pierwszy dzień świąt, pożegnalny obiad w drugi dzień świąt, spotkanie ze św. Mikołajem, warsztaty kulinarne, wspólne przygotowywanie ozdób choinkowych, joga, pilates, miniklub dla dzieci. Cena: od 990 zł/os. w pok. 2-s, jedno dziecko do lat 5 bezpłatnie.