Rozbudowa portfela inwestycyjnego o powierzchnie komercyjne to nowość dla większości inwestorów indywidualnych. Dzięki dokładnej analizie otoczenia biznesowego, Metropolitan Investment otwiera rynek w segmentach cechujących się stabilnym najmem i wysoką rentownością oraz buduje społeczność inwestorów poprzez liczne aktywności. Skuteczność i efektywność inwestycji łączy ze wspólnymi wyjazdami oraz warsztatami edukacyjnymi tworząc klub inwestora.  

Istnieje wiele argumentów świadczących o wyjątkoawości podejścia firmy dewelopersko – inwestycyjnej do współpracy z inwestorami, jak choćby pełna transparentność w zakresie proponowanych projektów. Oprócz dostarczania wysokiej jakości produktów, zarządzania obiektami, Metropolitan Investment stawia na relacje. Zrzeszając środowisko inwestorów podczas licznych aktywności i wyjątkowych przedsięwzięć, firma wspiera w rozwoju biznesy małych i średnich przedsiębiorstw. 

Cykliczne spotkania Metropolitan Business Night odbywają się w nieformalnej atmosferze stanowiąc element budujący wiarygodność i zaufanie do marki. Formuła zamkniętych i ekskluzywnych wieczorów biznesowych sprzyja budowaniu relacji z inwestorami. Podczas cyklu wydarzeń dostarczana jest wiedza ekspertów z rynku, informacje o najnowszych trendach inwestycyjnych oraz perspektywy rozwoju przedsiębiorstw. 

- Podczas Metropolitan Business Night relacje się tworzą i umacniają. Jako Zarząd Metropolitan Investment wspieramy takie działania relacyjne, by klient czuł się partnerem naszych projektów inwestycyjnych i czynnie brał udział w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań na rynku nieruchomości komercyjnych – mówił Robert Jaś, wiceprezes Metropolitan Investment S.A.

Metropolitan Investment działa w tych sektorach, w których dostrzega możliwość wprowadzenia innowacji oraz wypracowania efektu synergii z główną działalnością inwestycyjno – deweloperską. Wszystkie spółki z grupy dostarczają produkty lub usługi skierowane do świadomych oraz wymagających klientów. Dzięki wypracowanym relacjom, firma doskonale identyfikuje potrzeby tej grupy odbiorców. 

Wśród aktywności, których organizatorem jest Metropolitan Investment, wymienia się m.in. spotkania networkingowe, wyjazdy narciarskie oraz regaty gwarantując wyjątkowe towarzystwo. Dzięki takim przedsięwzięciom inwestorzy Metropolitan Investment mają okazję poznać znaczące postaci otoczenia biznesowego, podzielić się doświadczeniami i kształtować nowe kontakty. 

Metropolitan Investment jako pierwszy deweloper w Polsce tworzy rozwiązania dostępne do niedawna dla największych funduszy i firm zagranicznych klientom indywidualnym. Firma oferuje unikalne i skuteczne rozwiązania na rynku nieruchomości poprzez projektowanie, budowę, komercjalizację i zarządzanie ukończonymi projektami. 

METROPOLITAN INVESTMENT S.A.

Centrala Warszawa | ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa | 48 535 50 20 50

Oddział Gdańsk | al. Grunwaldzka 103A, 80-244 Gdańsk | 48 535 80 80 40

Oddział Poznań | ul. Święty Marcin 24, 61-805 Poznań | 48 535 80 50 80

Oddział Kraków | al. Pokoju 1, 31-548 Kraków | 48 535 50 70 70

www.metropolitaninvestment.pl info@metropolitaninvestment.pl