Gosia Jarosławska projektuje modę, Maciej Jastrzębski projektuje biżuterię. Ten artystyczny duet wygrał czwartą edycję konkursu Amber Look Project. W nagrodę projektanci pokażą swoją kolekcję na gali Amber Look Trends & Styles 2018 w Teatrze Szekspirowskim. Gala tradycyjnie już wieńczy targi bursztynu Amberif. 

Tymczasem, rfektem współpracy projektantów i Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników są kreacje i sesja zdjęciowa wykonana przez Annę Czarnecką. Pozowała Ewa Niespodziana, finalistka Top Model. Na zdjęciach widzimy połączenie kobiety korsarza z nowoczesna biżuterią Macieja. Cały klimat zdjęć jest magiczny i nadmorski. 

Gosia Jarosławska i Maciej Jastrzębski od około 2 lat działają w Gdańsku. Gosia prowadzi pracownię Agutti, Maciej od wielu lat rzeźbi kolby do broni, tworzy też luksusową biżuterię z drewna. Oczywiście, jak przy każdym konkursie nie obyło się bez ożywionej dyskusji jury, w skład którego wchodzili m.in. Teresa Rosati, znakomita projektantka mody, Ewa Rachoń, dyrektor targów Amberif, Mariusz Gliwiński, właściciel pracowni Ambermoda, czy Michał Kosior z Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników, które jest partnerem i mentorem konkursu. 

Te osoby wspierają radą i profesjonalizmem Amber Look Project od pierwszej edycji, czynnie pomagając młodym adeptom szkół projektowania mody i wzornictwa przemysłowego. Jurorzy mieli twardy orzech do zgryzienia, bo świetną kolekcję zaprezentowała też Viktoria Nosach, ale ostatecznie nagroda przypadła duetowi z Gdańska.