Finał Konkursu Konkurs Amber Look Project 2017 to moje dziecko. Co roku, spośród wielu propozycji z Polski i z zagranicy wybieramy najlepsze kolekcje łączące modę i bursztyn. Tegoroczna gala konkursu odbyła się w Sali Kryształowej Zatoki Sztuki w Sopocie a gwiazdą wieczoru była Teresa Rosati, która zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję. Kolekcja była prezentowana po raz pierwszy w Polsce, tuż po świetnie przyjętych pokazach w Nowym Jorku i Paryżu.  

Kreacje dopełniła biżuteria Mariusza Gliwińskiego (Ambermoda) i Ryszarda Węsierskiego (A2) z wystawy biżuterii bursztynowej Międzynarodowego Stowarzyszenia Bursztynników w Gdańsku. Zobaczyliśmy niezwykły kunszt krawiecki, samo sedno klasycznych sukien wieczorowych z wykorzystaniem najwyższej jakości tkanin sprowadzonych z manufaktur światowych. 

Gorące podziękowania dla agencji modelek Malva Models, która udostępniła większość modelek i modeli na wydarzenie. Makijaże stworzyła Zuzanna Szklarz z Emerald Project wraz z  ekipą cudownych wizażystek. Fryzury to dzieło stylistek z Akademii Fryzur Izabeli Wytrążek, Paradise For Hair pod opieką Honoraty Frączek i Project Wyspa. O buty zadbały sklepy Step by Step, a nad produkcją czuwała Anastazja Matuszak. Wszystkim z ekipy pragnę na łamach Prestiżu gorąco podziękować.