SPEKTRUM

Lokalizacja: ul. Obrońców Wybrzeża, Gdańsk Przymorze
Deweloper: Euro Styl
Powierzchnia: od 30 do 100 m² 

Opis: Wyjątkowa lokalizacja tuż obok rozległego Parku Reagana. Inwestycję utworzą wysokie 18.kondygnacyjne budynki, z których rozpościerać się będzie przepiękna panorama na Zatokę Gdańską. Dzięki zastosowaniu dużej ilości szkła budynki będą prezentować się bardzo lekko i nowocześnie. W budynkach przewidziano cichobieżne windy oraz dwie kondygnacje hal garażowych, zaplanowano również wózkarnię z rowerownią i drugą rowerownię wyposażoną w stojaki oraz zestaw narzędzi do samodzielnego serwisowania pojazdów.

 

JASIEŃ BULWARY

Lokalizacja: ul. Kartuska 422, Gdańsk
Deweloper: Hossa
Powierzchnia: od 37,8 do 77,8 m²

Opis: Osiedle powstaje w doskonale rozwiniętej dzielnicy Jasień. Wzdłuż biegnącego w sąsiedztwie Potoku Siedleckiego, zaplanowana została strefa rekreacyjna w formie malowniczego bulwaru otoczonego zielenią. Przy utwardzonym trakcie pieszo - rowerowym, idealnym do spacerów i joggingu, zaplanowano lokalizację urządzeń fitness oraz dwóch placów zabaw dla dzieci. Doskonałe skomunikowanie zapewnia osiedlu Pomorska Kolej Metropolitalna oraz istniejąca infrastruktura drogowa: ul. Kartuska, trasa W-Z i obwodnica Trójmiasta. 

 

BATOREGO 7

Lokalizacja: ul. Batorego 7, Gdynia
Deweloper: AB Inwestor
Powierzchnia: od 32,5 do 107,7 m²

Opis: Architektura nawiązuje do marynistycznych korzeni Gdyni. Zaokrąglone balkony i tarasy z drzewa teakowego przywodzą na myśl luksusowe statki pasażerski, a elewacja w różnych odcieniach bieli wpisuje się w nurt modernizmu zwany „białym miastem”. 40 apartamentów na pięciu kondygnacjach oraz lokale handlowo - usługowe na poziomie 0, concierge w hallu głównym. Przepiękny ogród o pow. aż 1000 m2 z pieszymi alejkami, placem zabaw i siłownią „pod chmurką”. W apartamentach na najwyższym piętrze tarasy zielone z widokiem na Gdynię.  

 

PASSA

Lokalizacja: ul. 23 Marca 98, Sopot
Deweloper: BMC
Powierzchnia: od 39,8 do 1118 m²

Opis: Kameralny, pięciokondygnacyjny budynek w Górnym Sopocie, który powstanie na przestronnej, idealnie doświetlonej działce przy ul. 23 Marca. Inwestycja graniczy z lasem Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Cisza, spokój i zieleń wokół zachęcają do leśnych wędrówek. Budynek charakteryzuje się niebanalną, nowoczesną architekturą. Stonowana elewacja, wielkie przeszklenia okien oraz ogromne balkony nadają willi szyku i elegancji. Ogromne balkony oraz przyjemne ogródki przy mieszkaniach na parterze pozwolą mieszkańcom cieszyć się słońcem przez cały dzień. 

 

GRUNWALDZKA 505

Lokalizacja: Al. Grunwaldzka 505, Gdańsk.
Deweloper: Moderna Investment.
Powierzchnia działki: 5699 m²

Opis: Przed wojną mieścił się tu hotel Niemiecki Dwór, po wojnie przychodnia zdrowia. Swój żywot przychodnia zakończyła pod koniec lat 90. Od tego czasu budynek popadał w ruinę. W połowie 2017 r. w miejscu, w którym jeszcze do niedawna straszył grożący zawaleniem obiekt, stanie elegancki budynek. Znajdą się w nim: hotel Hampton by Hilton, oferujący 100 pokoi oraz sklep Lidl. Intencją inwestora jest prowadzenie w miejscu po dawnej przychodni, usług związanych z ochroną zdrowia, jednak ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły. Będzie tu też 170 miejsc parkingowych - w hali garażowej i przy budynku.

 

FORT CZE

Lokalizacja: ul. Idzikowskiego, Warszawa.
Sprzedaż: En Casa Premium Real Estate.
Powierzchnia: ponad 10 ha z zabudową ok.14 000 m2

Opis: Inwestycja realizowana jest w sercu Mokotowa, na prywatnej, 10. hektarowej wyspie otoczonej fosą. Na jej teren wjeżdża się historycznym, zwodzonym mostem. W latach 80-tych XIX w. fort był elementem umocnień carskiej Twierdzy Warszawa. Teraz znajdzie się tu 13 domów wolnostojących (przeznaczenie hotelowe) z bezpośrednim dostępem do fosy, 2 budynki z 13 apartamentami (przeznaczenie hotelowe) w każdym, 1 budynek z 30 lokalami o pow. ok. 35 m2 oraz 2 budynki usługowe. Do dyspozycji mieszkańców będzie basen, fitness, sauny, place zabaw. W przedwojennych koszarach swoje miejsce znajdą restauracje.