One Day Concept Olszewski®

Piękny uśmiech w jeden dzień

Problem znaczących braków w uzębieniu dotyka wiele osób. Dyskomfort, obniżone poczucie pewności siebie, kłopoty z gryzieniem – to tylko kilka, z wielu uciążliwych efektów takiej sytuacji. Teraz nie musisz już uzupełniać wszystkich braków implantami, nie musisz też korzystać z ruchomych protez. Innowacyjna metoda One Day Concept Olszewski® przywróci ci zdrowe zęby w jeden dzień. Poznaj rewolucyjną technologię i ciesz się pięknym uśmiechem.

Braki w uzębieniu mocno dokuczają w codziennym życiu, znacząco obniżając jego komfort w wielu aspektach. Dwie najpopularniejsze metody rozwiązania problemu to protezy oraz implanty. Ruchome protezy całkowite przez wielu pacjentów uważane są jednak za niewygodne i mało komfortowe w użytkowaniu. Implanty natomiast wymagają często dodatkowych zabiegów ze względu na niewystarczającą ilość kości, a w przypadku licznych braków uzębienia, są wydatkiem, który dla wielu osób oznacza barierę nie do pokonania. Ponadto mocno zniechęcającą kwestią jest liczba koniecznych wizyt oraz czas, którego wymaga cały proces.

Jest jednak sposób na to, aby uniknąć powyższych problemów i cieszyć się pięknym uśmiechem w jeden dzień! Poznaj metodę One Day Concept Olszewski®.

Rewolucyjna metoda One Day Concept Olszewski®

Innowacyjna metoda One Day Concept Olszewski® polega na uzupełnieniu na stałe całego łuku zębowego za pomocą osadzonego trwale mostu. Do osadzenia używa się zaledwie czterech lub sześciu implantów zębowych. Implanty osadzane są pod różnymi kątami, aby optymalnie wykorzystać dostępną kość. Proces wspomagany jest innowacyjną technologią cyfrową przy pomocy chirurgicznego szablonu, który nie tylko zwiększa skuteczność dopasowania, ale również pozwala lekarzowi w pełni kontrolować okluzję, czyli zgryz oraz rezultat estetyczny.

Piękne zęby w jeden dzień – czy to możliwe?

Proces osadzania pojedynczych implantów trwa długo i wymaga wielu wizyt. One Day Concept Olszewski® pozwala natomiast uzyskać oczekiwane efekty zaledwie w jeden dzień! Nawet jeśli konieczne jest usunięcie resztkowego uzębienia.

To prawdziwa rewolucja i szansa dla pacjentów, którzy nie posiadają uzębienia i mają dość ruchomych protez, dla tych, którzy cierpią na zaawansowane choroby przyzębia i marzą o nowych, zdrowych zębach oraz dla osób, które mają stare, nieestetyczne uzupełnienia protetyczne. One Day Concept Olszewski® idealnie sprawdza się również w przypadku dużych urazów w okolicy szczęki i żuchwy.

Uniwersalna metoda cieszy się popularnością, jak podkreśla doktor Grzegorz Olszewski, lekarz chirurgii stomatologicznej, specjalista implantologii, który wykonuje z powodzeniem zabiegi One Day Concept Olszewski® w klinice CADENT, metoda łączy w sobie to, co najlepsze w dziedzinie implantologii i protetyki z pominięciem tego, co było dotąd dla pacjentów uciążliwe: „Z gabinetu wychodzą uśmiechnięci i szczęśliwi pacjenci, którym niemal od ręki jesteśmy w stanie odmienić komfort życia. Tak duży potencjał metody i jej ogromna skuteczność daje całemu naszemu zespołowi mnóstwo satysfakcji”.

Nie trać życia na dni bez uśmiechu. Jeśli zastanawiasz się, czy metoda One Day Concept Olszewski® – jest dla ciebie i chciałbyś wiedzieć więcej na jej temat, skontaktuj się z ekspertami w klinice CADENT.

Gdynia

ul. Parkowa 6/1E
Kom. 501 768 995
Tel: (58) 668 00 01
E-mail: cadent@cadent.pl

Gdynia

ul. Myśliwska 4U/1
Kom: 508 144 509
Tel (58) 711 60 60
E-mail: cadent2@cadent.pl

Gdynia

ul. S. Filipkowskiego 3/U2
Tel: (58) 713 35 73
E-mail: cadent.cadent@wp.pl