VANA

Kolejne miejsce na gastronomicznej mapie Gdańska. W tym lokalu stawiają na zdrowe rozwiązania przy zachowaniu niepowtarzalnego smaku. Wszystkie użyte tu produkty sprowadzane są od lokalnych i sprawdzonych producentów. Warto zajrzeć do menu, gdyż jest bardzo różnorodne. Wśród propozycji znajdziemy protein bowle, owsianki, super smoothies czy sałatki.

Hamera 13, Gdańsk

Szamot Pizza

I znów sprawdzamy gdańską scenę gastronomiczną, gdyż to właśnie tutaj po raz kolejny otworzył się nowy lokal. Tym razem jest to pizzeria – trzecia od tego samego właściciela zaraz po punkcie w Pruszczy Gdańskim oraz Gdańsku Południe. Warto tu zajrzeć, bo oprócz klasycznych rozwiązań smakowych, znajdziemy tutaj również autorskie smaki, a także pizze miesiąca.

Morenowa 2b/2, Gdańsk

Bistro Oliwa

Moderna & Kaiser Patisserie - z połączenia doświadczeń dwóch liderów, narodziła się koncepcja oliwskiego Bistro. To miejsce, które ożywia tradycję smaku oraz spotkań. Stanowi idealny przystanek dla miłośników kurortowej atmosfery i niespiesznego doświadczania każdej chwili. Oprócz śniadań i dań głównych, można tutaj kupić świeże pieczywo, złapać przekąskę na wynos w drodze do pracy, ale także delektować się upragnionym spokojem w zaciszu zielonego, odgrodzonego od ulicy patio.

Aleja Grunwaldzka 504/1, Gdańsk

Bałagan

To polska marka znana z produkcji wysokiej jakości butów i dodatków. Swój najnowszy salon otwiera w Trójmieście, gdzie debiutuje. Po Warszawie i Krakowie przyszedł czas na Gdynię. Sklep znajduje się w Galerii Klif. Na półkach nie zabraknie bestsellerów – wygodnych, klasycznych butów na co dzień, jak i modnych modeli osadzonych w tegorocznych trendach. W kolekcji również torebki i akcesoria – w tym najnowsza kolekcja biżuterii przygotowana we współpracy z W.KRUK.

Aleja Zwycięstwa 256, Gdynia