Regalia

W tym miejscy możesz odkryć unikatowe meble kuchenne, wykonane w 100% ze starego, wiekowego drewna. To właśnie z niego powstają jedyne i niepowtarzalne egzemplarze naznaczone współczesnym wzornictwem i tradycyjnym rzemiosłem. Przy zakupie masz pewność, że drugi taki mebel nie znajdzie się w żadnym innym domu. Naturalne spękania, znaki ciesielskie, inskrypcje, ślady wydarzeń z przeszłości - wszystko to personalizuje tworzone przez markę meble.

Aleja Grunwaldzka 211, Gdańsk

Villeroy & Boch

Villeroy&Boch to połączenie francuskiego wyczucia stylu z niemiecką jakością, a dla wielu również synonim jakości. To marka z długa tradycją od 1748 roku, kiedy to Nicolas Villeroy i Jean-François Boch zapragnęli podzielić się ze światem swoimi produktami wysokiej jakości. Od niedawna certyfikowany salon Villeroy & Boch znajduje się również w Gdańsku. A co konkretnie znajdziemy w ofercie? Filiżanki, sztućce, kieliszki, bulionówki, cukiernice, dzbanki czy wazony. Każde z nich charakteryzuje ponadczasowość, elegancja, innowacyjny design.

Szafarnia 11/F8, Gdańsk

Masala Kitchen

Masala Kitchen to miejsce założone w ramach sieciowych restauracji, powstających w różnych państwach. Pomysł ten wywodzi się ze Szwecji, gdzie duży sukces odnosi sześć tego typu lokali. Na menu składają się przepisy z indyjskim jedzeniem, inspirowanym przepisami z Himalajów na północy po ciepłe regiony przybrzeżne na południu. Znajdziemy tutaj zarówno coś dla miłośników mięsa, jak i zwolenników kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.

Plac Zdrojowy 1, Sopot

Royal Med Clinic

To nowe miejsce na mapie trójmiejskich klinik oferujące usługi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Celem specjalistów tworzących klinikę jest także stymulowanie naturalnych procesów regeneracji organizmu, przebudowanie uszkodzonych tkanek oraz ich odnowa, dlatego kładą mocny nacisk na medycynę regeneracyjną, która jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się w ostatnich latach gałęzi medycyny. Ponadto w ofercie kliniki znajdziemy zabiegi na twarz i ciało. Wszystko wykonywane na oryginalnym, wysokiej jakości sprzęcie i preparatach najlepszych producentów w branży medycznej i kosmetycznej.

Aleja Zwycięstwa 239/1, Gdynia