Grano Hotel Sol Marina

Hotel oferuje 130 komfortowo urządzonych pokoi, z których rozpościera się malowniczy widok na marinę oraz wpływające jednostki wodne, a także na zieloną oazę Wyspy Sobieszewskiej. Dla smakoszy dobrej kuchni hotel oferuje restaurację serwującą dania na najwyższym poziomie. Dla osób biznesowych dostępne są nowoczesne sale konferencyjne, a unikalnym dodatkiem jest sea roof – dach idealny na organizację wyjątkowych eventów. Jednak to, co wyróżnia Grano Marina Hotel, to niewątpliwie Grano SPA SOLMARINA.

Łąkowa 233, Wiślinka

U Pana Boga w ogródku

„U Pana Boga w ogródku” to restauracja stworzona z miłości do gotowania i pasji do kina, która harmonijnie łączy autorską kuchnię Magdaleny Świątkowskiej i Podlaskie specjały. Miejsce to zapewnia komfortową przestrzeń dla niewielkich spotkań, konferencji i uroczystości w przepięknym dworku znajdującym się 50 m od plaży, gdzie kuchnia, kino i atmosfera tworzą niezapomniane chwile pełne wyjątkowych smaków i niepowtarzalnych doznań kulinarnych. Restauracja „U Pana Boga w ogródku” mieści się w Domu Pracy Twórczej Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

Powstańców Warszawy 80, Sopot

www.upanabogawogrodku.pl

www.facebook.com/RestauracjaUPanaBogawOgrodku

Marii van de Zell

To klinika stworzona z myślą o tych, którzy korzystają z medycyny estetycznej i kosmetologii. A to wszystko w samym centrum Sopotu. Miejsce to oferuje zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy zadbają o odpowiednie terapie dobrane indywidualnie do potrzeb klienta i przy użyciu najnowszych rozwiązań medycznych i technologicznych. Całość przebiega w komfortowych warunkach i w przepięknych przestrzeniach, które sprawiają, że można się zrelaksować podczas zabiegów.Aleja

Niepodległości 761, Sopot

GATSBY GDAŃSK Cocktail & Whisky Bar

Miejsce, w którym poczujecie się jak w latach 20., wypijecie klasyczne koktajle, które swoją historią sięgają czasów prohibicji. W Gatsby'm przekonacie się, co sprawia, że sto lat później nadal cieszą się popularnością. Dobry jazz, wyjątkowa atmosfera, wnętrza inspirowane stylem Art Deco i przede wszystkim wykwalifikowani barmani z dużą wiedzą koktajlową - to cały Gatsby! Oprócz koktajli, napijecie się whisky, której stoi na półkach ponad 120 rodzajów w tym whisky amerykańska, kanadyjska czy np. duńska, oferta whisky cały czas się poszerza. Na półkach nie brakuje perełek, których nie napijecie się nigdzie indziej.

Chlebnicka 37/38, Gdańsk