Świat biznesu w Hotelach SPA

Dr Irena Eris

Współcześni biznesmeni postrzegają hotele SPA nie tylko jako miejsca sprzyjające wypoczynkowi i regeneracji, ale również jako nadające się do uatrakcyjnienia formuły spotkań biznesowych. Między innymi tym właśnie charakteryzują się trzy luksusowe hotele spod szyldu SPA Dr Irena Eris.

Szukając ciekawych miejsc na spotkania biznesowe, coraz częściej są brane pod uwagę takie, które dysponują nowoczesną strefą SPA i wellness. Z drugiej strony, im wyższa kadra menadżerska, tym większe są oczekiwania co do jakości oferowanych usług. Hotele SPA Dr Irena Eris należą do obiektów premium, w których jakość obsługi jest stawiana na pierwszych miejscu. Uczestnicy spotkania biznesowego, konferencji czy wyjazdu integracyjnego mogą liczyć nie tylko na komfort pięciogwiazdkowego hotelu, ale również profesjonalne podejście do organizacji wydarzenia oraz liczne atrakcje oferowane przez hotel.

Grupa Hoteli SPA Dr Irena Eris składa się z trzech luksusowych, kameralnych obiektów, które wyróżnia położenie w otoczeniu natury, z dala od miast i miejskich „rozpraszaczy”. Należą do niej: Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie położony na Mazurach Zachodnich; Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój usytuowany w niedalekim sąsiedztwie Parku Zdrojowego jednego z najpiękniejszych uzdrowisk Kotliny Kłodzkiej; Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój 12+, znajdujący się poza ścisłym centrum beskidzkiego kurortu, który jako jedyny w grupie kieruje swoją ofertę do dorosłych i młodzieży powyżej lat dwunastu.

SPA biznesowo

Ludzie biznesu już dawno zauważyli, że w negocjacjach można osiągnąć dużo więcej, jeśli przeprowadza się je w przyjemnej i sprzyjającej relaksowi atmosferze.

- Rozmowy biznesowe w SPA, które mają przebieg nieformalny, często są pozbawione presji czasu, zwykle przynoszą nadzwyczajne efekty, o czym sama mogłam się niejednokrotnie przekonać - mówi dr Irena Eris.

Hotele SPA Dr Irena Eris oferują specjalne programy przygotowane na potrzeby zorganizowania małej konferencji lub spotkania biznesowego. Dla większych grup przygotowane są sale konferencyjne z odpowiednim i nowoczesnym wyposażeniem a wachlarz tego, co można przy okazji takiego spotkania zorganizować jest bardzo szeroki. Co więcej, grupy zawsze otrzymują swojego opiekuna ze strony hotelu.

Wieczornej integracji na pewno sprzyjać będzie hotelowy klub, jednak na specjalne życzenie klienta istnieje też możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji. Natomiast relaks w Centrum SPA z basenami, kompleksem saun i jacuzzi oraz masaże i zabiegi aromaterapeutyczne, to świetne rozwiązanie, aby się zregenerować i otworzyć umysł na kreowanie twórczych koncepcji.

Cisza, spokój, sprawna organizacja wydarzenia oraz kompetentny i wykazujący elastyczność personel, to elementy, które sprawią, że każde wydarzenie zorganizowane w Hotelach SPA Dr Irena Eris będzie udane i zapewni satysfakcję.

SPA prywatnie

Korzyści z prywatnego pobytu można rozpatrywać na różnych płaszczyznach – jako znakomity pomysł na spędzenie czasu w gronie przyjaciół lub też jako spełnienie marzeń rodziny o wspólnym weekendzie w komfortowych warunkach. Pobyt w SPA jest również okazją, aby oderwać się od obowiązków i kompleksowo zadbać o siebie, poddając się odnowie biologicznej, przywracając skórze zdrowy wygląd. Takie oczekiwania spełniają tylko hotele dobrze do tego przygotowane, z profesjonalną obsługą oraz ofertą uwzględniającą indywidualne potrzeby swoich gości. Jednym z licznych wyróżników Hoteli SPA

Dr Irena Eris jest niespotykany nigdzie indziej szeroki zakres usług pielęgnacyjnych dobieranych do indywidualnych potrzeb po profesjonalnej diagnozie skóry. A duża liczba gabinetów w hotelowym Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris zapewnia dużą dostępność do usług.

Hotele SPA Dr Irena Eris, wielokrotnie wyróżniane w rankingach biznesowych, oferują nie tylko luksus i najwyższą jakość, ale także inspirujące otoczenie, które harmonijnie łączy świat biznesu z urokami natury.