Santai Bali Med SPA & Aesthetic Medicine Clinic

Santai Bali Med SPA & Aesthetic Medicine Clinic, mieszczące się w Hotelu Gdańsk Boutique, to połączenie eterycznego i kojącego SPA oraz nowoczesnych gabinetów medycyny estetycznej. O nasz komfort zadbają tutaj m.in. terapeuci wprost z Wyspy Bali, gdzie w otoczeniu odpowiednio dobranych i skomponowanych nut zapachowych, płomieniami świec i orientalnej muzyki czeka na nas cudowny relaks.

Hotel Gdansk Boutique, Szafarnia 9, Gdańsk

White Marlin Gdańsk

Wyjątkowa restauracja na Wyspie Spichrzów w Gdańsku, która poniekąd jest kontynuacją sopockiej historii. To miejsce, gdzie smak, muzyka i pasja łączą się w wyjątkowe doznania. Tutaj doświadczymy niezapomnianych chwil zarówno w dzień, jak i w nocy. Za dnia lokal zachwyci autorską kuchnią Pawła Stawickiego - wybitnego szefa kuchni z międzynarodowym doświadczeniem. Natomiast w weekendowe wieczory zapewni niesamowitą atmosferę przy dźwiękach muzyki na żywo, dzięki DJ'om światowej sławy, którzy tworzą tu niepowtarzalny klimat.

Chmielna 10, Gdańsk

Maniera Restauracja

Maniera to celebracja bogatej, polskiej kuchni. Łączy się tutaj esencję przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie z nowoczesnym akcentem, aby stworzyć naprawdę wyjątkowe doświadczenie rodzimych smaków. Istnieją dwa rodzaje smaków: te, które napełniają brzuchy i te, które tworzą wspomnienia. Czuć tutaj polską kuchnię, zwłaszcza że są w niej takie przepisy, które od razu wywołują ciepłe uczucie w sercu i chowają sobie wspomnienia – z pierwszych wakacji na wsi, niedzielnych obiadów u babci czy pocieszających deserów mamy.

Chmielna 10, Gdańsk

Business Class Marina

Business Class Marina to wykreowana przez BanGlob Catering wyjątkowa przestrzeń eventowo-galeryjna dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Lokal znajdujący się w samym sercu gdyńskiej Mariny, posiada infrastrukturę multimedialną oraz w pełni wyposażone zaplecze gastronomiczne. Wystrój wnętrza pozwala na opracowanie dowolnej i unikalnej aranżacji, idealnie dopasowanej do organizacji spotkań biznesowych, konferencji, eventów i spotkań rodzinnych. Zza okien rozciąga się przepiękny widok na morze i najpiękniejszą część Gdyni.

Arkadiusza Rybickiego 4A, Gdynia

Tu i Teraz

Prezentujemy teraz miejsce, w którym możemy delektować się pysznym jedzeniem w pięknie zaaranżowanej przestrzeni. Tu i Teraz mieści się w samym sercu Gdańska przy ulicy Długiej. Zasmakujemy tu między innymi pysznej pizzy neapolitańskiej, jak i innych dań kuchni środkowoeuropejskiej. Dopełnieniem jest szeroka karta win oraz koktajli.

Długa 20/21, Gdańsk

Bubbles Drink Bar

Nowe miejsce na mapie Gdańska, w którym zaznasz wspaniałej atmosfery, pijąc pysznego drinka z wyselekcjonowanej karty koktajli tworzonej przez najlepszych barmanów, A skoro alkohol i koktajle, to przydadzą się przekąski, których jest tu całkiem sporo. Dopełnieniem wszystkiego jest wybór shishy pośród szerokiej gamy smaków, w celu wybrania odpowiedniej pomoże Ci shisha master. Miejsce jest czynne do późnych godzin nocnych.

Długa 18/21, Gdańsk