Reverse Aging

U styku natury i technologii

Poszukiwanie możliwości, które pozwoliłyby na odwrócenie procesu starzenia się niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Czy istnieją sposoby, które naprawdę przynoszą spektakularne efekty? Czy da się cofnąć procesy starzenia? O połączeniu komórek macierzystych z laseroterapią opowiada dr Przemysław Rusin.

Reverse aging, czyli odwrotne starzenie? Brzmi trochę jak z dobrego filmu Sci-Fi.

Dzisiejsza medycyna estetyczna i regeneracyjna nie jest już skupiona na spowalnianiu i hamowaniu procesów starzenia (anti-aging), ale coraz mocniej skupia się na cofaniu zmian (reverse aging), które już nastąpiły. Każdy wie, że aktywność fizyczna i zrównoważona dieta odmładzają, a wykorzystując nowoczesne technologie przyspieszamy ten proces.

Czym jest dokładnie reverse aging i jakie są efekty?

W Klinice Rusin opracowujemy terapie łączące ultra regeneracyjne właściwości komórek macierzystych pacjenta, pozyskiwanych z jego tkanki tłuszczowej, z szerokospektralną terapią laserową. Dzisiejsze lasery dają nam praktycznie nieograniczone możliwości terapeutyczne - od napinania skóry i redukcji cellulitu, po leczenie i usuwania zmian barwnikowych i naczyniowych. Laser wraz z komórkami macierzystymi dosłownie „tworzą” nową skórę. Dzięki temu osiągamy najlepsze efekty „cofania” wieku skóry, uelastyczniania tkanek, młodszego wyglądu.

Terapia gwarantuje tylko młodszy wygląd?

Nie tylko, chociaż z doświadczenia wiemy, że wygląd ma istotne znaczenie dla naszego samopoczucia i kondycji psychicznej. Terapie łączone można wykorzystać do regeneracji stawów i mięśni zużywanych w sporcie, jak również polepszać jakość życia intymnego. Naszym pacjentom zależy na długotrwałych i naturalnych efektach dotyczących każdego aspektu życia i to im oferujemy.

Dr Przemysław Rusin

Jest lekarzem medycyny estetycznej, anestezjologiem, szkoleniowcem oraz specjalistą z zakresu przeszczepów tkanki tłuszczowej, z 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Jest założycielem Kliniki Rusin działającej w Gdyni i Toruniu, Baltic Liposuction Center specjalizujący się w liposukcji i lipotransferze oraz Rusin Medical and Aesthetic Training Center. Jego praca opiera się na integracji najnowocześniejszych i naturalnych metod, produktów i rozwiązań hi-tech, aby osiągnąć najlepsze rezultaty terapeutyczne i zapewnić pacjentom najwyższą jakość i bezpieczeństwo podczas zabiegów. Tworzy autorskie metody reverse aging, oparte na wykorzystaniu komórek macierzystych i laseroterapii w regeneracji organizmu, aby wydłużać i polepszać życie Pacjentów. Dr Rusin jest aktywnym uczestnikiem dziesiątek szkoleń i konferencji w Polsce i Europie, stale poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Jest członkiem m.in. International Hyperhidrosis Society i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging. Jako specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, z wiedzą i doświadczeniem wyniesionym z pracy na intensywnej terapii dzieci i kardioanestezjologii, dr Rusin zapewniania swoim Pacjentom bezpieczne środowisko podczas procedur medycyny i chirurgii estetycznej. Dr Rusin wciąż poszukuje innowacyjnych rozwiązań i doskonali swoje umiejętności, by sprostać oczekiwaniom pacjentów i osiągać najlepsze rezultaty.

Klinika Rusin Gdynia

ul. Juliana Ejsmonda 2 | 81-408 Gdynia

e-mail: rejestracja@drrusin.pl | tel: +48 690 281 190

www.drrusin.pl