Premium Yachting

Poznaj Trójmiasto z wody!

ADAM BURDYŁO

Rejs o zachodzie słońca, całodniowy pobyt na Bałtyku z przyjaciółmi na wakacjach, integracja dla współpracowników czy szalony wieczór panieński na jachcie? Morze daje nam szereg możliwości, z których warto skorzystać, zwłaszcza teraz latem, gdy do dyspozycji mamy słoneczne dni i bardzo długie, ciepłe wieczory. Niezależnie, co wybierzesz, wszystko zorganizuje dla ciebie Premium Yachting, które zaraża miłością do żeglarstwa.

Kiedy ktoś spyta: z czym kojarzy ci się Trójmiasto, większość osób odpowie: z morzem. Mamy je tak blisko, a jednak wciąż za rzadko korzystamy z jego możliwości. Bo Bałtyk to nie tylko plażowanie, ale również ogrom możliwości płynący z bycia na wodzie. Często zapominamy o tym, jako mieszkańcy Gdańska, Gdyni i Sopotu, że przyjemność bycia na morzu mamy na wyciągnięcie ręki. Dzięki ofercie firmy Premium Yachting możemy sobie o tym przypominać każdego dnia. Ich pasją jest żeglarstwo, którym chcą zarażać tak, by coraz więcej osób poczuło smykałkę do wody i radość, którą niesie przebywanie na morzu.

Jeśli natomiast nie mieszkacie nad morze, a spędzacie tu weekend, czy kilka wakacyjnych dni, to warto zaplanować dzień lub dwa atrakcji na wodzie. Możecie wynająć jacht, wybrać się na zorganizowany rejs, wypożyczyć sprzęty wodne i po prostu cieszyć się Morzem Bałtyckim nie tylko od strony lądu, ale również wody.

- Osobom, które się wahają, proponujemy wybrać się na rejs, aby przekonały się, czy taka forma spędzania czasu im odpowiada. Jachty są traktowane nie tylko, jako narzędzie „rejsowe/żeglarskie”, ale miejsce spotkań, gdzie w niecodziennej atmosferze i komfortowych warunkach można spędzić czas, przewietrzyć głowę i złapać dystans do codziennych wyzwań na lądzie. Większość naszych gości to nie są żeglarze, ale wielu z nich, po tym pierwszym kontakcie, złapało bakcyla i rozpoczęło swoją żeglarską przygodę. Nasze jachty, to w większości, pełnomorskie jednostki dające komfort i poczucie bezpieczeństwa każdemu, kto na nich zagości – zapewnia Kasper Orkisz z Premium Yachting.

Rejs o zachodzie słońca, rodzinna przygoda i sesja na jachcie

Lato sprzyja organizacji wydarzeń w plenerze. Jeśli szukacie pomysłu na kreatywne spędzenie wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, to Premium Yachting zorganizuje go dla was. Spędzicie niezapomniane chwile na wodzie, ciesząc się prywatnością i czując letnią swobodę. Podobnie możecie przygotować dla kogoś niespodziankę i zabrać kilkoro przyjaciół na urodzinowy czy rocznicowy rejs. Jeśli natomiast właśnie podejmujecie jedną z ważniejszych decyzji w swoim życiu, to może warto się zastanowić, czy piękny zachód słońca widziany z jachtu, na którym jesteście we dwoje, nie będzie idealną okazją do zaręczyn. Chwile uniesień zapewni także nocny rejs po porcie.

Rejsy rodzinne to propozycja dla wszystkich, którzy chcą ciekawie spędzić dzień z bliskimi. W zależności od ilości osób i pomysłów, wynajmiecie jacht lub motorówkę. To nie tylko wspólny rejs, bo Premium Yachting może przygotować dla was obiad na wodzie, wpłynięcie w ciekawe zakątki Zatoki, czy podczepienie ogromnego flaminga, który z pewnością będzie atrakcją dla nie tylko dla najmłodszych uczestników wyprawy.

Ponadto możecie wybrać rejs po Zatoce Gdańskiej, na Hel, do Jastarni, na Przekop Mierzei lub na zachód słońca. Istnieje również możliwość wynajęcia jachtu na sesje zdjęciowe i ślubne, co z pewnością sprawi, że będziecie mieć świetne zdjęcia produktowe lub pamiątkę na lata.

Integracja na Bałtyku

Spotkanie biznesowe na jachcie? Czemu nie! To również świetne rozwiązanie na spotkanie integracyjne lub zawodową rywalizację podczas wspólnych regat.

- Nasza flota i doświadczenie pozwala zrealizować prawie każdy pomysł na wodzie. Od krótkich, kameralnych rejsów, po imprezy na 200 osób, w których bierze udział kilkadziesiąt jednostek. Najczęściej wybierane przez firmy są regaty – co pozwala zabrać większą ilość osób na wodę lub żeglarska integracja, która sprawia, że nasi goście, po wejściu na pokład stają się sprawną, współpracującą załogą. Przekłada się to potem na działania w zespole na lądzie. Wśród osób prywatnych najczęściej organizujemy rejsy okolicznościowe (urodziny, wieczory panieńskie), a ostatnio całodniowe rejsy biletowane po Zatoce, w trakcie których odwiedzamy Torpedownię, Rewę, Jastarnię lub Hel i obserwujemy zachód słońca. Na takie rejsy może dołączyć każdy poprzez zakup biletu na naszej stronie internetowej, więc nie trzeba się martwić o zbieranie załogi czy wysokie jednostkowe koszty – dodaje Kasper Orkisz.

W zależności od potrzeb i stopnia zaawansowania Premium Yachting oferuje takie jednostki jak: jacht pełnomorski, katamarany, jacht motorowy VIP, pełnomorski jacht motorowy, motorówka kabinowa, RIB, skuter wodny, SUP, a nawet ogromny flaming. Warto dodać, że od kilku sezonów, jednostki pływają praktycznie przez cały rok - również zimą. Należy pamiętać o odpowiednim stroju, a gdy jest zimno ogrzejecie się ciepłą herbatą lub schowacie pod pokładem, gdzie jest ogrzewanie. To właśnie morze jest największym wyróżnikiem Trójmiasta i Pomorza zarówno dla osób mieszkających tu, jak i przyjezdnych. Dlatego warto z tego skorzystać i wybrać się na rejs po Bałtyku.