Masala Kitchen

W Sopocie pojawił się nowy lokal, który kusi aromatycznymi zapachami i pysznymi smakami rodem z kuchni indyjskiej. Dania, jakie znajdują się w menu, inspirowane są przepisami z Himalajów na północy po ciepłe regiony przybrzeżne na południu. Ten polski lokal to wynik pasma sukcesów, jaki odnosiła restauracja w szwedzkim Göteborgu.

Plac Zdrojowy 1, Sopot

Montownia Foodhall

Interesującym miejscem na gdańskiej mapie gastronomicznej stała się miejscówka działająca w ramach foodhallu, który od lat cieszy się popularnością w Trójmieście. Tym razem restauracje podbiły Stocznię Gdańską – w miejscu, gdzie wcześniej montowano okręty podwodne. Jednak nie tylko jedzenie będzie tutaj kusić, w tym miejscu ma się toczyć również życie kulturalne i artystyczne.

Lisia Grobla 7, Gdańsk

Olivia Beauty Centre

Olivia Beauty Centre to nowy punkt kosmetologiczny ulokowany wśród największego kompleksu biurowego północnej Polski, który oferuje pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, fryzjerstwa, zabiegów pielęgnacyjnych na dłonie i stopy. Wszystko po to, by podkreślić to co najpiękniejsze. Co więcej, wszystko wykonywane jest na najwyższej jakości preparatach i urządzeniach.

Aleja Grunwaldzka 472 a, Gdańsk

BMW Motorrad Zdunek

Natomiast w Gdyni czeka coś specjalnego na fanów motoryzacji, a zwłaszcza dwóch kółek. Autoryzowany dealer BMW Motorrad postanowił otworzyć swój salon, w którym dostępne będą najnowsze modele motocykli. Oprócz tego można tutaj zaopatrzyć się w akcesoria i ubrania motocyklowe, niezbędne do jazdy. A dla klientów i posiadaczy motocykli otworzono specjalny serwis.

Druskiennicka 1a, Gdynia