Ceniona trójmiejska marka modowa - HabyBaby, która przez sześć lat sukcesywnie podbijała serca Polaków zmieniła nazwę. Teraz intensywne, nasycone kolory oraz odważne i przykuwające wzrok wzory znajdziemy pod nazwą: No Pewnie. Mimo tych zmian, jedno pozostało niezmienne - prostota i wygoda z modowym pazurem!

Kilka lat temu Patrycja Krygier wymyśliła sobie HabyBaby jako pasję, w której się realizuje. Teraz nadal tworzy kreacje, sprawdza jakość tkanin oraz nadzoruje cały proces szycia, jednak już pod nową nazwą, otwartą na rozwój marki.

- Od dłuższego czasu skupiam się w swoich kolekcjach na odzieży damskiej, dziecięce są przy okazji. Gdy HabyBaby powstawało miało być połączeniem mody dziecięcej z damską, stąd nazwa, która miała łączyć te dwa kierunki (przeczytaj baby po polsku i po angielsku). Odchodzimy od dziecięcych – dlatego się zmieniamy. Teraz znajdziecie nas pod nazwą No Pewnie – tłumaczy Patrycja Krygier, właścicielka marki.

No Pewnie wręcz eksploduje kolorami. Nic w tym dziwnego, ponieważ właścicielka swoją pracę łączy z podróżami, z których czerpie ogromne inspiracje, a efekty tego połączenia w kadrze chwyta jej życiowy partner. W kolekcji znajdziemy sukienki i spódnice, spodnie, bluzy i bluzki, a także mnóstwo kolorowych akcesoriów. Największym atutem jest jednak fakt, że wszystkie rzeczy szyte są na zamówienie, więc za każdym razem można indywidualnie dobrać długość bluzy, typ dekoltu, a nawet to, czy ubranie ma mieć metkę czy nie. W kolekcji znajdziemy głównie produkty i akcesoria dla kobiet. Co niezwykle istotne, wszystko produkowane jest lokalnie, w małej pracowni w okolicach Gdańska.

www.nopewnie.com.pl