Blask Kondej-Hedrych Chirurgia Plastyczna

Blask Kondej-Hedrych to nowe miejsce na mapie trójmiejskich klinik. Szeroki zakres usług, a wśród nich między innymi zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Wszystkie wykonywane przez doświadczony i wielopokoleniowy zespół profesjonalistów chirurgów plastyków, który zapewnia fachową opiekę nad pacjentem od pierwszej wizyty. Warto wybrać się tu na konsultacje, w czasie których lekarz doradzi, jak owego blasku dodać, jak go przywrócić lub zatrzymać. Klinika otwarta jest na każdego. Nikogo nie zostawi bez pomocy.

Szymanowskiego 20/U5, Gdańsk (Garnizon)

Wako – rolety i żaluzje

Wako rolety i żaluzje to trójmiejska firma, która zajmuje się sprzedażą, a także montażem różnych osłon okiennych, takich jak rolety rzymskie, żaluzje drewniane czy tradycyjne rolety okienne, moskitiery. Na rynku działa od 2007 roku, więc o doświadczenie i usługi na najwyższym poziomie nie trzeba się martwić. Oferowane produkty wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów od najlepszych producentów w Europie. Dodatkowo na klientów, którzy zdecydują się na pomoc Wako czeka fachowa pomoc od profesjonalistów.

Ul. Otomińska 15e, Gdańsk

Shabu

To miejsce dla osób, które szukają czegoś nowego w dosłownym tego słowa znaczeniu. Ta sushi restauracja oferuje w swoich progach rolki przygotowywane na oczach gości. A co w nich wyjątkowego? Między innymi to, że to niespotykane formy inspirowane „made in Italy”. To nowoczesne połączenie, które zaspokoi każdego smakosza nietypowych dań. Oprócz tego można skusić się tutaj na udony, ravioli, tataki, bułeczki bao, tacos, hosomaki, tatary i carpaccio.

Al. Zwycięstwa 243, Gdynia

Bez dwóch dań

Na sopockiej mapie gastronomicznej otworzyła się miejscówka, która oferuje pyszne jedzenie na dwie pory dnia – na śniadanie oraz na lunche i obiady. A co znajdziemy w menu? Na dobry początek frankfurterki, smakowite buły albo brioszka. Potrzeba coś konkretniejszego na ząb? Tutaj też oferta jest bardzo szeroka – gołąbek rybny, mostek wołowy glazurowany albo kiszony łosoś. Warto do tego skorzystać z karty win i koktajli!

Ul. Grunwaldzka 1/3, Sopot