Przedwiośnie. To czas, kiedy przyroda budzi się do życia, a my próbujemy się zregenerować po zimie. Również nasza skóra twarzy potrzebuje w tym pomocy, bo brak słońca i mroźne dni pozostawiły ją w kiepskim stanie. Jeśli testowałyście już wiele zabiegów i tym razem szukacie czegoś z efektem „wow”, to zgłoście się do Kliniki Beleza, która od niedawna funkcjonuje w nowym miejscu: przeniosła się z Sopotu do Gdyni.

Twarz jest naszą wizytówką. Gdy ona prezentuje się dobrze, my czujemy większą pewność siebie. Jednak, żeby tak było, musimy odpowiednio zadbać o jej podstawę, czyli skórę. Spektakularne efekty uzyskamy poddając ją zabiegom wykonywanym za pomocą certyfikowanego urządzenia medycznego z szerokim spektrum zastosowania, które oferuje swoim klientkom Klinika Beleza. Aparatura wykorzystywana jest w zabiegach na twarz, ciało oraz zabiegach na skórę głowy (trychologia). Przygotowania do wiosny zacznijmy od twarzy. Głęboka odnowa skóry i odmłodzenie, to w skrócie najważniejsze zalety tej terapii.

Nowoczesna technologia umożliwia odnowę skóry, stymulując produkcję kolagenu i elastyny, samoodtwarzanie kwasu hialuronowego, ujędrnianie i zagęszczanie skóry. Dzięki temu skóra twarzy jest bardziej jędrna, wygląda świeżo, głębokie zmarszczki są znacznie zredukowane, a mniejsze znikają.

- Oferujemy zabieg, który doskonale odmładza skórę twarzy, szyi i dekoltu. Kondycjonuje i liftinguje skórę, usuwa zmarszczki, blizny i rozszerzone pory. Mikronakłuwanie wywołuje proces naprawczy i pobudza skórę do regeneracji. Fala radiowa, która przepływa przez igły głęboko liftinguje poprzez stymulację włókien mięśniowych. Pobudza krążenie krwi, w efekcie czego powstaje nowy kolagen i elastyna - zapewnia Wera Stromska, właścicielka Kliniki Urody Beleza.

Dodatkowo po skorzystaniu z terapii zauważycie podniesione kąciki ust i poprawę owalu twarzy. Wszystko to jest możliwe dzięki zabiegom, które utrzymują skórę twarzy w dobrej kondycji, a jednocześnie są niechirurgiczną metodą, po której szybko wracamy do codziennego funkcjonowania.

- Efekt odmłodzenia możemy uzyskać także dzięki energii plazmowej. Podczas zabiegu dostarczane są milisekundowe impulsy plazmy azotowej na powierzchnię skóry w celu jej obkurczenia i pozbycia się nadmiaru tkanki. Procedura szczególnie efektywna górnej i dolnej blefaroplastyki - dodaje Wera Stromska, właścicielka Kliniki Urody Beleza.

Jak przy każdym zabiegu, również tutaj, istnieją pewne przeciwwskazania. Terapii nie można wykonywać w kilku przypadkach, takich jak: ciąża i laktacja, nowotwory do 5 lat po wyleczeniu, terapia z użyciem leków przeciwzakrzepowych, poważne choroby wątroby, choroba Reynauda, choroby autoimmunologiczne, rozrusznik serca, metalowe implanty w obszarze zabiegowym.

Wybierajmy sprawdzone kliniki i certyfikowane urządzenia

Pamiętajmy, że nasze zdrowie jest najważniejsze. Dlatego wybierajmy sprawdzone kliniki, które oferują zabiegi na certyfikowanych urządzenia. W Klinice Beleza urządzenia posiadają certyfikaty, które poprzedzają liczne badania. Dzięki temu wiemy, że są bezpieczne i zapewniają wymierne efekty, a my możemy spać spokojnie.

Gdynia, ul. Legionów 153

tel. 790 790 027 | email: recepcja@beleza-sopot.pl

www.beleza-sopot.pl