La Tortuga

Zaczynamy od Gdyni, gdzie otworzył się nowy lokal z kuchnią prosto z południowego świata. To połączenie restauracji z tapasami i daniami z owocami morza, a także baru z wykwintnymi koktajlami i drinkami. Co znajdziemy w menu? O tym najlepiej przekonać się na własnej skórze, gdzie oprócz dobrego jedzenia, można zauroczyć się równie nietuzinkowym wystrojem wnętrza.

Hryniewieckiego 6/7, Gdynia

Klinika Beleza

Ruszamy na południe do Redłowa, to właśnie do tej dzielnicy niedawno przeniosła się znana każdemu Klinika Beleza. Dzięki zmianie lokalizacji klinika będzie mogła lepiej dostosować swoje wnętrza do wymagań klienta i jego potrzeb, w tym do jakości wykonywanych zabiegów. A na co warto się skusić? Choćby modelowanie sylwetki albo epilacja laserowa. W tym czasie warto także poddać skórę oczyszczaniu wodorowemu lub kriolipolizie – każdy znajdzie coś dla siebie!

Legionów 153, Gdynia

Verona

Jedziemy do Gdańska, dokładniej do Galerii Zaspa, gdzie mieści się salon biżuterii Verona. To marka, która może pochwalić się już wysoką renomą wśród klientów oraz siecią sklepów w całej Polsce. W ofercie znajdziemy wyroby jubilerskie najwyższej jakości: od obrączek, po bransoletki, wisiorki, po naszyjniki i łańcuszki. Na miejscu wykwalifikowana kadra na pewno doradzi i pomoże w wyborze odpowiedniego prezentu dla siebie lub kogoś bliskiego.

Al. Rzeczpospolitej 33, Gdańsk

Bistro da Matti

Natomiast w Sopocie czeka na nas nowa miejscówka z kuchnią włoską. W menu znajdziemy rarytasy, jak w prawdziwej trattorii. Warto zacząć od przystawek, wśród których królują bruschetta i foccacia. Jednak prawdziwą królową włoskiego stołu jest oryginalna pizza neapolitańska z wysokiej jakości dodatkami – od koloru do wyboru. Natomiast, dla bardziej wymagających: makarony lub frutti di mare! A do takiego jedzenia lokal oferuje specjalną kartę pełną wyśmienitych win.

Bohaterów Monte Cassino 7, Sopot