Idealna panna młoda z pakietem ślubnym Bella Clinica

Dlaczego chcemy, żeby nasz ślub był wyjątkowy? Ponieważ to jeden z najważniejszych momentów naszego życia. Ta jedna chwila zostaje w pamięci na zawsze. Jednak wiąże się z szeregiem przygotowań, które rozpoczynają się na długo przed tym wyjątkowym dniem. Szczególnie panna młoda chce wtedy wyglądać olśniewająco: idealna suknia, fryzura, a także rozświetlona i wypoczęta twarz. Tylko jak to zrobić, skoro przygotowania do ślubu często wiążą się z nieprzespanymi nocami? Tu na ratunek przychodzą kliniki urody z odpowiednio dopasowanymi zabiegami. Bella Clinica to miejsce, które stworzyło w tym celu specjalne pakiety ślubne, by z wyprzedzeniem rozpocząć pracę nad przygotowaniem skóry do ceremonii.

W Bella Clinica mamy do wyboru aż trzy pakiety ślubne w zależności od potrzeb. Ważna jest kolejność wykonywanych zabiegów oraz ich odpowiednie połączenie, żeby uzyskać oczekiwany efekt. Pakiety zostały tak stworzone, żeby zapewnić pannie młodej kompleksową poprawę wyglądu.

Idealny zabieg termoliftingu pozwoli wam uzyskać natychmiastowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia skóry. Podczas zabiegu wykorzystuje się działanie światła podczerwonego (IR) na głębokie warstwy skóry. Możemy go wykonać zarówno na twarz: odmłodzić skórę, dodać jej blasku, spłycić zmarszczki, jak i na poszczególnych częściach ciała, np. ujędrnić skórę brzucha po utracie wagi.

Gdy już wykonamy lifting twarzy, warto zadbać o skórę na ciele. Redukcja cellulitu, wyszczuplenie i modelowanie sylwetki – to wszystko wykonacie za pomocą skutecznej metody mechanicznej stymulacji skóry.

Dla osiągnięcia satysfakcjonujących efektów, zaleca się wykonanie serii zabiegów. Dlatego ważne jest, żeby z pakietu ślubnego zacząć korzystać odpowiednio wcześnie.

Na zakończenie jeszcze wybrany zabieg z medycyny estetycznej i panna młoda gotowa. Powiększenie ust, wypełnienie zmarszczek czy poprawa ogólnego wyglądu twarzy i pozbycie się kompleksów na kilka tygodni przed tym wyjątkowym dniem jest warte każdej złotówki.

Bella Clinica oferuje także specjalistów w takich obszarach jak: stomatologia, ginekologia estetyczna, ginekologia i położnictwo, dermatologia, radiologia, kardiologia, blepharoplastyda, endokrynologia, rehabilitacja medyczna, fizjoterapia, dietetyka, psychoterapia, podologia.

Przykładowy pakiet ślubny w Bella Clinica

Rekomendowany czas rozpoczęcia przed ślubem – 6 miesięcy

W skład pakietu wchodzi:

1x wybrany zabieg z zakresu MEDYCYNY ESTETYCZNEJ* + konsultacja lekarska

3x zabieg Zaffiro – termoliftingu skóry lub 3 x zabieg Dermapen anty-aging, mezoterapia mikroigłowa pobudzająca skórę twarzy i dekoltu do odnowy dzięki technologii pulsujących igieł

3x zabieg na twarz, dobrany indywidualnie do cery (do wyboru zabiegi nawilżające / odżywcze / złuszczające naskórek)

Pakiet – 10 x ENDERMOLOGIA masaż podciśnieniowy oddziałujący na skórę i tkanki

Gdańsk, Al. Rzeczypospolitej 4/151

tel: 58 719 66 30

www.bellaclinica.pl