Nire Concept Store

Nowa miejscówka na mapie Gdańska. Ten showroom zachwyci niejedną osobę. Ale czym dokładnie zajmuje się Concept Store? To miejsca, które łączą w sobie galerię, sklepy i butiki. Osoby, które tu zaglądają szukają unikatów tylko dla siebie – oryginalnych, niepowtarzalnych, z duszą. Dlatego w Nire znajdziemy produkty takie jak: meble, ubrania, sztukę i oczywiście rośliny, bo jednym z założycieli jest projektant ogrodów i trójmiejski influencer Remigiusz „redor” Dorawa.

Żabi Kruk 14, Gdańsk

Nawrocki Clinic

Klinika, którą każdy powinien już dobrze kojarzyć. Oferuje zabiegi z pogranicza stomatologii, profilaktyki, projektowania uśmiechu oraz ortodoncji. Szeroki wachlarz usług pozwala na przyjęcie każdego pacjenta i zrealizowanie wielu potrzeb. Teraz w nowej lokalizacji i w nowym budynku, pozwalającym na jeszcze lepsze świadczenie usług.

Kościuszki 2A, Gdańsk

Garden Clinic

Kolejne miejsce, które zadba o twoje zdrowie. Tutaj podchodzą holistycznie do każdego aspektu, ponieważ łączą zdrowy tryb życia i wieloletnie doświadczenie w medycynie. A co tutaj znajdziemy? Salę rehabilitacyjną, gabinety lekarskie, strefę lekarską, przestrzeń treningową i restaurację. Dzięki takiemu połączeniu świetnie wykwalifikowany zespół może działać w różnych dziedzinach życia pacjentów i dokonywać w nich naprawdę spektakularnych zmian.

Piecewska 31, Gdańsk

Dzień dobry, Gdynia

Ten gdyński lokal wyspecjalizował się w jednego typu daniach – śniadaniach. Dzięki temu może teraz chwalić się, że serwuje najlepsze posiłki w całym Trójmieście. W ofercie są dania zimne, ciepłe, desery oraz napoje. Kto rano nie zdąży na sniadanie, ten może wpaść także na brunch. Nic straconego. Wszystko podawane jest na bieżąco w przytulnym i estetycznym lokalu.

Starowiejska 37, Gdynia