SOHOT Tacos & Tequila

Ciepłe, przyjazne miejsce, w którym można się zrelaksować, ale przede wszystkim delektować się barem z Tequilą i Mezcalem, koktajlami oraz meksykańskim jedzeniem. A może macie ochotę przetańczyć noc do wspaniałych melodii lub być zabawiany przez przyjazny personel baru? Już teraz warto zarezerwować swoją imprezę dla pracowników, urodziny lub po prostu spotkanie z przyjaciółmi, by na długo zapamiętać ten wieczór w niesamowitych rytmach!

Bohaterów Monte Cassino 53, 81-767 Sopot

Mazda BMG Goworowski

Teraz coś dla fanów motoryzacji. W Gdańsku ruszyła budowa nowego salonu marki Mazda, który będzie znajdować się obok istniejącego już obiektu BMG Goworowski. Dzięki powstaniu nowego obiektu zwiększy się powierzchnia wystawowa, a pod salonem powstanie hala serwisowa oraz parkingowa. Ponadto dostępność usług dwóch marek (Mercedes i Mazda) będzie lepiej dostępna i skróci się czas oczekiwania na serwic.

Elbląska 81, Gdańsk

Cukiernicze Atelier Marta Rietz

Teraz coś dla prawdziwych łakomczuchów. Miejsce, gdzie nie liczą się kalorie, a stawia się na przeżycia estetyczne i smakowe. Marta, właścicielka tego lokalu, od 2015 roku prowadzi własną pracownię tortów artystycznych oraz prowadzi szkolenia cukiernicze. Dzięki zdobytemu doświadczeniu tworzy małe dzieła sztuki. Można tutaj zamówić słodkości na każdą okazję i okoliczność – do wyboru są m.in. babeczki, muffiny, deseri, tartaletki, bezy czy ciasteczka.

Gałczyńskiego 18/20, Gdańsk

IZI Kuchnie

To miejsce, gdzie znajdziesz nowe meble wysokiej jakości w przystępnej cenie do swojej kuchni. Za sprawną obsługę odpowiedzialny jest zespół pracowników, który doradzi, zaprojektuje i pomoże przy tworzeniu nowego miejsca. Ponadto IZI Kuchnie posada swój własny kanał na YouTube, gdzie w „Rozmowach od kuchni” pracownicy opowiadają o tym, jak w prosty i przystępny sposób zaaranżować swoją przestrzeń w domu.

Leona Droszyńskiego 28A, Gdańsk