LEGO STORE Gdańsk

Wszyscy fani klocków LEGO z Trójmiasta i okolic cierpliwie czekali na ten moment - w Forum Gdańsk otwarto właśnie pierwszy oficjalny sklep marki. W gdańskim sklepie klienci odkryją pełną gamę nowych, ekscytujących zestawów dostępnych wyłącznie w oficjalnych sklepach LEGO i na lego.com, w tym m.in. LEGO Star Wars™ Śmigacz Luke’a Skywalkera™, LEGO Harry Potter™ Ulica Pokątna, LEGO Hotel Butikowy, LEGO Titanic i LEGO "Gwiaździsta noc" Vincenta van Gogha. Z okazji otwarcia na terenie Forum ustawiono imponującą konstrukcję z klocków LEGO przedstawiającą Fontannę Neptuna.

Forum Gdańsk, Gdańsk

Hokkaido

Nadal badamy Gdańsk i zbliżamy się do miejsca, gdzie podają pyszności – tym razem kuchnia japońska – i to w samym centrum miasta! A co tutaj znajdziemy? Dania z tradycyjnej kuchni japońskiej z domieszką innowacyjności od samego szefa kuchni. Są dania wegańskie i wegetariańskie, rameny, tom yum, tatary czy sushi, a dodatkowo warto pokusić się także na autorską kartę koktajli!

Długa 47/49, Gdańsk

Café Xander

Nowe miejsce otworzyło się przy pięciogwiazdkowym hotelu Haffner – jest nią restauracja, która kusi smakami kuchni dla koneserów. Znajdziemy tutaj dania z kuchni śródziemnomorskiej, dlatego można przeżyć niezapomnianą podróż do świata smaków. Wszystko przygotowywane z najlepszych składników, tylko po to, żeby przybywający tu goście mogli poczuć się wyjątkowo, a ich podniebienia były rozpieszczone.

J. J. Haffnera 59, Sopot

Hairmitage

Hairmitage to klinika która ma swoją główną siedzibę w Warszawie, ale z zapotrzebowania pacjentów otworzyła również swój oddział w Trójmieście, a dokładnie w Gdyni. W klinice Hairmitage pracuje zespół doświadczonych i wyspecjalizowanych profesjonalistów, zajmujących się włosami – i to holistycznie! Od pielęgnacji po leczenie chorób! Można tutaj wykonać zabiegi z zakresu trychologii, medycyny estetycznej czy kosmetologii – wspierane przez endokrynologów, dermatologów, gastrologów czy dietetyków.

A. Rybickiego 2/u2, Gdynia