Współczesna kobieta rozwija się równolegle w obszarach pracy, rodziny, edukacji, pasji, nie zapominając o swoim zdrowiu, odpoczynku i pięknym wyglądzie. Na całokształt tego kim jest wpływa również jej gotowość do dzielenia się tym, co najlepsze z innymi przekonuje Patrycja Brendler projektantka unikatowej ręcznie wykonanej biżuterii Brendler Jewellery i pomysłodawczyni cyklicznych wydarzeń „Kobiety z pasją”, dzięki którym dla wielu pań otwierają się nowe perspektywy.

Jaki cel przyświeca „Kobietom z pasją”?

Projekt Kobiety z Pasją to następstwo moich życiowych decyzji sprzed pięciu lat, w których punktem zwrotnym było porzucenie tego, co dla mnie niewłaściwe i ograniczające w życiu osobistym jak i zawodowym. Zmiana była dla mnie wyzwaniem, a nie przeszkodą czy ciężarem. Otworzyłam się wówczas na nowych ludzi i kiedy na mojej drodze zaczęły stawać wartościowe Kobiety, wiedziałam, że chcę skupiać wokół siebie już tylko takie Osoby, dzięki którym mogę się rozwijać. Energia, kreatywność, pomysłowość pozwalają mi na to, aby dowodzić takim inicjatywom. W początkach projektu spotykałyśmy się cyklicznie w kilkunastoosobowej grupie, dziś są duże spotkania, którym przyświeca konkretny cel.

Interesujące gotowe na rozwój kobiety?

Współczesna Kobieta rozwija się równolegle w obszarach pracy, rodziny, edukacji, pasji nie zapominając o swoim zdrowiu, odpoczynku i pięknym wyglądzie. Moje uczestniczki to Kobiety do mnie podobne, skupiam swoją uwagę i koncentrację na ich potrzebach, dlatego wiem czego mogę im dać, aby one mogły dokonać mądrych wyborów dla siebie. Ideą spotkań jest dzielenie się tym, co mamy najlepszego, natomiast za cel uważam inspirowanie się przykładami innych wartościowych osób, dzięki którym znajdziemy własną motywację do rozwoju.

Czym dla Pani jest pasja, w czym pomaga?

Dla mnie to stan umysłu i serca, w którym zatapiam się bezgranicznie. Pasja nie ma końca i nigdy się nie nudzi, ona pobudza mnie i uskrzydla do działania, wyznacza mi kierunek, dostarcza ogromnych pokładów energii. Dla jednych pasją może być sport dla drugich malarstwo, muzyka, pisanie czy gotowanie, dla mnie to moja twórcza praca, w której kreuję piękno przez tworzenie unikatowych projektów biżuterii. Pasja to dla mnie również komfort życia po swojemu, ale również odpowiedzialność za to co się robi i presja otoczenia. Powoduje, że nie zatrzymuję się w swoich działaniach, jest moim motorem napędowym, dzięki niej rozwijam w sobie profesjonalizm, a on znowu wpływa na najwyższą jakość tego co tworzę. Natomiast jakość to już luksus, który doceniają ludzie kochający piękno.

Kiedy po raz kolejny spotkają się „Kobiety z pasją”? Jakie nadzieje pokłada Pani w tym wydarzeniu?

Już 8 października o godzinie 17.00 w Hotelu Almond w Gdańsku. Razem z moimi Partnerami: Hotelem Almond w Gdańsku, Dealerem BMW Zdunek oraz Agencją Reklamową 3CITY.MEDIA stworzyliśmy kolejną wyjątkową edycję tego projektu. Tytuł „Lecimy na pełnej mocy” jest równocześnie hasłem przewodnim pobudzającym do działania i wyznaczania sobie konkretnych celów, za które weźmiemy odpowiedzialność. Do tej edycji zaprosiliśmy szczególne osobowości i firmy, aby na ich przykładzie wyzwolić w naszych uczestnikach indywidualny potencjał, dlatego tematy ściśle wiążą się z rozwojem człowieka osadzonego w teraźniejszości. Nowym elementem będzie uczestnictwo mężczyzn zarówno po stronie Partnerów współtworzących wystąpienia jak i samych gości. Chcemy odczarować kobiece miejsce i wpuścić do nas płeć przeciwną, która silnie wpływa i uczestniczy w naszym życiu.

Czym jeszcze ta edycja różni się od poprzednich?

Zajmiemy się w niej bezwarunkowym pomaganiem - Gośćmi Specjalnymi będą przedstawiciele Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku. Chciałabym mieć swój wkład w budowanie świadomego i wartościowego społeczeństwa, które potrafi się dzielić swoimi kompetencjami, dzięki czemu zawodowo, biznesowo i w życiu osobistym coraz więcej osób ma szansę na lepsze życie.