Aktor, który gra z pasji, jednak drugą jego wielką pasją od zawsze była fotografia. Jego zdjęcia oscylują między dokumentacją a minimalistycznym kadrem, a żadne ujęcie nie jest pozbawione kreacji. Jego Instagram to niezwykły zapis codzienności, podróży, pracy i chwil z przyjaciółmi. Zaglądamy na konto Filipa Bobka.

Nazywam się … Filip Bobek

Jestem aktorem, człowiekiem, który zwraca olbrzymią uwagę na detale oraz alergikiem :)

Urodziłem się w Gdańsku, na co dzień mieszkam w Warszawie, moim ulubionym miejscem na świecie jest dom rodzinny oraz kilka małych miasteczek w Norwegii.

Robię zdjęcia, ponieważ daje mi to frajdę, wyrabia mi oko, sprawia, że jestem wrażliwy i uważny na to, co mnie otacza. Fotografuję, bo warto mieć utrwalone fragmenty życia.

W obrazie interesuje mnie przede wszystkim ... wiele rzeczy. Czasem chodzi tylko o samo światło, o geometrię, innym razem widzę nieoczywistą historię, a jeszcze innym, ciekawą sytuacje z backstagu mojego zawodu.

Instagram służy mi do pokazywania świata tak jak ja go widzę, łapania inspiracji, kontaktu ze znajomymi. Jest dla mnie platformą mocno wrażeniową, stąd też wrzucam czasem pocztówkę z wakacji :)

Gdybym mógł zrobić tylko jedno zdjęcie, byłby to zdjęcie rodzinne w ogrodzie mojej mamy.

Z Trójmiastem łączy mnie … jestem tak mocno związany z tym miejscem, że z zamkniętymi oczami mogę wyczuć, że jestem w Gdańsku.

Trzy najbardziej fotogeniczne miejsca w Trójmieście: Oliwa, Wrzeszcz, Dolne miasto w Gdańsku

Insta nominacje @filip_bobek

@na.filmie

świetne miejsce, gdzie możesz poznać twórców robiących zdjęcia na filmie, dużo pięknych prac

@annalawska

nie dość, że Anna robi przepiękną biżuterię to jeszcze fantastycznie ją pokazuje. Ma niesamowicie wrażliwe oko do detali - widzi znacznie więcej :)

@alltomorrowparties

zdjęcia robione najczęściej na przeterminowanych filmach w niesamowitych zakątkach, gratka dla lubiących podróże i dobre zdjęcia

@polawalentkowska

młoda mama z Trójmiasta, modelka , tak zgrabnie łączy akcenty modelingu z parentingiem, że można to oglądać bez końca!