Bodhi Work 

Nowe miejsce na sopockiej mapie! Tym bardziej ciekawe, że relaksujące, a kto nie marzy o czymś przyjemnym po codziennej walce z szarą rzeczywistości. W tym miejscy z pewnością można odpocząć podczas masażu, który wykonuje wykwalifikowana i doświadczona właścicielka. Tak spędzony czas ma cel terapeutyczny, czyli przywrócenie ciału jego energetycznej równowagi ciała i umysłu. Wykorzystywane są tutaj techniki masażu tajskiego, jogi czy akupresury.

Żeromskiego 28/4, Sopot

 

British Auto Zdunek

W Gdańsku otworzył się nowy salon z nowoczesnymi, bo luksusowymi i terenowymi autami – mowa oczywiście o marce Jaguar i Land Rover – które zachwycają niejednego klienta i fana motoryzacji. Nowy, ale co warto zaznaczyć tymczasowy salon znajduje się zaraz przy mateczniku Grupy Zdunek. Na początek we wnętrze zmieści się 7 aut, jednak prezentacje są także dokonywane na zewnątrz. Dla zainteresowanych jest dostępna równie opcja wypróbowania auta, a obok punktu sprzedaży znajduje się punkt serwisowy.

Miałki Szlak 42, Gdańsk

 

Dom ZdrojoWy Hevelianum

Zabytek z XIX wieku doczekał się końca remontu i jest dostępny dla zwiedzających. Według planu ma stać się miejscem edukacji ekologicznej! Tu szkoły będą mogły przyprowadzać uczniów na specjalnie przygotowane zajęcia w oparciu o kalendarz wydarzeń i świąt. Oprócz tego w Domu Zdrojowym otwarta jest restauracja z daniami z regionu oraz lokalnych produktów, a dodatkowo przewidziane są miejsca noclegowe. A to wszystko kilka kroków od brzeźnieńskiego morza.

Zdrojowa 2, Gdańsk

 

Wyrolowani – food, friends & more

=Miejsce, które chwali się autorską kuchnią o zabarwieniu lekko azjatyckim. Tę fuzja autorskich smaków widać w menu – znajdziemy tutaj zupy, dania główne, desery czy przystawki. Są polskie, i co warto dodać nadmorskie produkty, jak matias pieczony czy burak w zupie krem (idealnie sprawdzą się na rozgrzanie apetytu, jak i azjatyckie klimaty ujawnione poprzez wonton czy okonomiyaki – azjatyckiego gulaszu. Warto tu wpaść i samemu sprawdzić te smaki i urokliwe wnętrze z naturą (dosłownie!) w środku! 

Władysława IV 61, Gdynia