Była jedną z pierwszych modowych blogerek z Trójmiasta. Mówi o sobie, że jest stylistką i architektem stylu. Pokazuje jak okiełznać trendy modowe i wnętrzarskie. Na co dzień nagrywa i montuje filmy, stylizuje i uczestniczy w sesjach zdjęciowych, wymyśla w jaki sposób zrealizować kampanie reklamowe od A do Z. Zaglądamy na Instagrama Shinysyl. 

Nazywam się Sylwia Gierz – Sone.

Jestem twórczynią internetową, której udało się zamienić pasję w pracę.

Urodziłem się w szpitalu na Zaspie, na co dzień mieszkam w Gdańsku, moim ulubionym miejscem na świecie jest mój dom.

Robię zdjęcia, ponieważ jest to moja praca.

W obrazie interesuje mnie przede wszystkim kreatywne podejście do przedstawienia danego produktu, naturalne uchwycenie sytuacji, poszukiwanie pięknej architektury, która jest tłem.

Instagram jest to platforma, na której dziele się z obserwatorami wiedzą, radami i zabawnym sytuacjami z życia codziennego.

Gdybym mogła zrobić tylko jedno zdjęcie, sfotografowałabym mojego synka Oliwiera, to najbardziej fotogeniczna istota na świecie i nie piszę tego tylko dlatego, że jestem jego mamą. Tak po prostu jest.  

Z Trójmiastem łączy mnie wszystko. Tu się urodziłam, studiowałam, poznałam miłość życia, wzięłam ślub, urodziłam dziecko, tu mieszkam, tu mam najlepszych przyjaciół na świecie.

Trzy najbardziej fotogeniczne miejsca w Trójmieście: budynek LPP na Łąkowej – niesamowite światło, ten budynek to najlepsza blenda; biurowce Olivia Business Center – szklane fasady fajnie grają światłem; wrzeszczańskie i oliwskie kamienice.

Trzy ulubione adresy w Trójmieście: urokliwe uliczki górnego Sopotu, lasy oliwskie, plaża.

 

Insta nominacje @shinysyl

 

@lelcia  

Jest dietetyczką i w niesamowity sposób przekazuje wiedzę

@architekt_mo_home 

Jest architektą, która pokazuje od kulis niesamowite remonty przemycając tym samym mnóstwo rad

@agasava 

Makijażystka, która jest ekspertem i pielęgnacji i kolorówki

@vloglola 

Influencerka pełną gębą, u nikogo innego nie znajdziecie takiej dawki motywacji i pozytywnej energii