Jedna z najbardziej znanych polskich blogerek Jessica Mercedes otworzyła swój pierwszy pop-up store w Trójmieście. Mieści się on w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku i będzie otwarty przez najbliższe 3 miesiące.

Po butiku w Warszawie przyszedł czas na Gdańsk. Ostatniego dnia lutego w Galerii Bałtyckiej odbyło się otwarcie oficjalnego pop-up store autorskiego brandu Jessici Mercedes. Pop-up store jest typem sklepu, który otwiera się tylko na określony czas. Butik Veclaim będzie funkcjonował w Trójmieście do końca maja.

- Pomimo że zarówno dla mnie, jak i moich marek, naturalne wydaje się funkcjonowanie w środowisku online, zdaję sobie sprawę, że klienci często potrzebują fizycznego zetknięcia się z marką i jej produktami. Mam nadzieję, że obecność Veclaim w tak popularnej galerii, jaką jest Galeria Bałtycka, nie tylko pozwoli moim fanom na jeszcze lepsze poznanie marki, ale także rozszerzy rozpoznawalność projektów Veclaim daleko poza grupę moich od-biorców
- mówi Jessica Mercedes.

Veclaim funkcjonuje na rynku już od 2 lat i oferuje głównie ubrania dla kobiet. W ofercie znaj-dziemy zarówno proste kroje, jak i coś bardziej awangardowego. Flagowymi modelami są marszczone sukienki i spódniczki czy sławne już t-shirty ze spersonalizowanym znakiem zo-diaku, które są pierwszym uniseksowym projektem marki. Co ważne, wszystkie ubrania są produkowane w Polsce.

Na otwarciu trójmiejskiego Veclaim osobiście pojawiła się Jessica Mercedes, która poprowa-dziła także specjalne wydanie akcji Style Hunter, podczas której poszukiwani byli najciekawiej ubrani klienci Galerii Bałtyckiej.