Noworoczne postanowienia nie są nam obce. Wśród nich nie tylko rzucanie palenia czy regularny wysiłek fizyczny, ale również regularne nitkowanie zębów, leczenie próchnicy czy przychodzenie na kontrole do dentysty. 

Wielu z nas ma przykre doświadczenia z przeszłości, związane z chodzeniem do stomatologa w szkole lub z leczeniem bez znieczulenia... Na szczęście od tamtych czasów wiele się zmieniło. W dobie nowoczesnej stomatologii znieczulenie i leczenie mogą być bezbolesne. Konieczne zabiegi mogą być z góry określone, a ilość niespodzianek po drodze zredukowana do absolutnego minimum.

W SmileClinic i Advanced Implant Center Chmielewski i Karczewska podchodzimy do pacjentów kompleksowo. Zaczynamy od wstępnej konsultacji. Leczymy próchnicę i choroby dziąseł, aby móc bezpiecznie i trwale odbudować piękno i estetykę uśmiechu na wiele lat. Leczymy w lupach i pod mikroskopem, aby zapewnić naszym Pacjentom najwyższą staranność opieki. Materiały z których odbudowujemy zęby są estetyczne i trwałe, nie odróżniają się od reszty zębów. Wykonywane przez nas uzupełnienia na implantach są nie do odróżnienia od zębów naturalnych. Same zabiegi chirurgiczne, dzięki nowoczesnym technologiom i chirurgii w nawigacji komputerowej są bezpieczne i możliwie krótkie, co zwiększa komfort dla Pacjenta.

Decyzje o leczeniu lub usunięciu zęba nie są proste, wiążą się z konsekwencjami nie tylko ekonomicznymi. Takie decyzje mogą odbijać się na zdrowiu jeśli nie są przemyślane i rozpatrzone w kontekście całości naszego uśmiechu. W SmileClinic i Advanced Implant Center Chmielewski i Karczewska wspólnie wybieramy najbezpieczniejsze rozwiązania, spełniające oczekiwania Pacjentów. Podczas gdy zapewniamy leczenie najwyższej jakości odbudowując piękny uśmiech i możliwość jedzenia, najważniejsze są dla nas Państwa zdrowie i bezpieczeństwo.

Nasz zespół tworzą ludzie kochający swój zawód, chcący się rozwijać i dostarczać najwyższą jakość leczenia swoim Pacjentom. Dzięki temu dysponujemy szeroką wiedzą i arsenałem rozwiązań, od leczenia próchnicy, przez leczenie kanałowe, ortodontyczne, licówki, aż po implanty. W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań - wspólnie budujemy strategię leczenia z naszym Pacjentem tak, aby cieszył się pięknym, zdrowym uśmiechem na lata. 

To dlatego naszą pomoc wybieracie Państwo od ponad 20 lat. Dziękujemy Państwu za wieloletnie zaufanie i życzymy wielu pięknych, zdrowych uśmiechów, również w 2020 roku. :)

 

SmileClinic Klinika Stomatologii Estetycznej i Implantologii 
Gdańsk, ul. Szymanowskiego 2. Tel: 58 521 93 93 
www.smileclinic.pl