Piękno i zdrowie – znajdź czas, by je sobie zapewnić. Taki był temat przewodni kolejnej edycji śniadania de luxe, które zorganizowała agencja medialna MS Group, we wnętrzach My Story Sopot Apartments. W ramach eventu odbyła się także premiera „Lustra” - nowego trójmiejskiego magazynu.

Dla każdego z nas bycie pięknym i zdrowym oznacza odrobinę co innego. Jednak jak udowodnili prelegenci śniadania de luxe, pojęcia te wzajemnie się przenikają i często są od siebie uzależnione. Event rozpoczął wykład dotyczący zabiegów medycyny estetycznej, który poprowadził Wojciech Kąkol, przedstawiciel firmy Obody, a jednocześnie platformy internetowej Expercimedycynyestetycznej.pl.

Nie zabrakło też profesjonalnej porady dotyczącej okularów. Prawidłowo dobrane do kształtu twarzy sprawią, że będziemy wyglądać atrakcyjnie, dodadzą uroku, podkreślą naturalne piękno i odciągną uwagę od niedoskonałości. Udowodnił to Arkadiusz Bańkowski, przedstawiciel firmy Optical Chistex, który nie tylko mówił jak idealnie dopasować oprawki, ale również zdradził tajniki działania innowacyjnego skanera oka 3D DNEye Rodenstock, który przenosi na soczewki ponad 7000 punktów pomiarowych z oka! W drugiej części wydarzenia, Maciej Kubuj z salonu Excellent Q opowiedział o pielęgnacji włosów, a także o trendach fryzur na 2020 rok.

W ramach wydarzenia zaprezentowano również trójmiejski magazyn Lustro, poruszający tematy zdrowia i urody. Nową pozycję w szeregach wydawnictwa MS Group, zaprezentowała Natalia Wasiak-Bachewicz, kosmetolog oraz kierowniczka projektu.

- Podstawą Lustra jest zawartość merytoryczna. Pragniemy wyeksponować piękno nie tylko takie, które widzimy na zewnątrz w lustrzanym odbiciu, ale także te wewnętrzne - mówi Michał Stankiewicz, wydawca. - Lustro to też pierwszy trójmiejski magazyn o zdrowiu i urodzie. Poruszamy w nim tematykę z działu medycyny, stomatologii estetycznej, fryzjerstwa, kosmetologii, szeroko pojętego zdrowego stylu życia, jak i ekologii. Dzięki współpracy z najlepszymi ekspertami w Trójmieście, zawartość magazynu stanowią bardzo profesjonalne teksty, a nam jako redakcji zależy przede wszystkim na edukacji czytelników!

Na śniadaniu de luxe pojawiło się kilkadziesiąt osób, a wśród nich liczni przedstawiciele biznesu. O komfortowy przebieg spotkania, ale i podniebienia gości zadbał My Story Sopot Apartments.  

Na zakończenie eventu odbyło się losowanie nagród ufundowanych przez partnerów wydarzenia: seans floatingu i japońskiego saunowania od Soul Pharmacy City SPA, pięć voucherów oraz komplet biżuterii z najnowszej kolekcji Mystic od Patrycji Brendler, bon do Studio Figura w Gdyni oraz voucher na stylizację fryzury i pielęgnację od Macieja Kubuj. Gift packi dla gości ufundowała firma BioDermic Dermocosmetic. Organizatorem wydarzenia była firma MS Group, wydawca czasopisma Prestiż, magazynów branżowych - Linia i Lustro oraz organizator eventów, m.in. 3CityTennisCup, SopotWave.