Piękna korona natychmiast po implantacji?

Czy zastanawialiście się Państwo na co zwracamy uwagę najbardziej poznając nowych ludzi? Oczywiście, prędzej zauważymy niedoskonałości w uśmiechu, niż drobną plamę na koszulce, bardzo ważna jest harmonia naszej twarzy. Aby taką harmonię w uśmiechu zachować, lub odtworzyć w optymalny sposób, potrzeba dużej wiedzy i umiejętności, nie jest to takie proste jak może się wydawać.

W Advanced Implant Centre Chmielewski i Karczewska skupiamy się na tym, aby możliwie najlepiej odtworzyć estetykę nienagannego uśmiechu. Wysoko wykwalifikowani specjaliści z naszego zespołu zrobią wszystko, aby uratować naturalny ząb, a kiedy będzie to niemożliwe - zaproponują niezauważalne gołym okiem leczenie implantologiczne.

W wielu przypadkach brak zęba lub zębów jest widoczny w uśmiechu, co jest niezwykle krępujące. Ponadto, jeśli nie uzupełnimy luki, zęby sąsiednie zaczną się przechylać w jej stronę, a ząb z łuku przeciwstawnego wysunie się. Takie zmiany będą coraz bardziej nasilać się z upływem czasu. Nie tylko pogarsza to estetykę uśmiechu, ale co ważne zwłaszcza w przypadku zębów bocznych - zaburza prawidłową funkcję żucia. 

Implanty to jedno z rozwiązań w przypadku braków pojedynczych, lub braku kilku zębów. W przeciwieństwie do klasycznych mostów protetycznych, implanty nie wymagają naruszania struktury sąsiednich, często zdrowych zębów. Oznacza to, że zęby sąsiednie nie muszą być szlifowane, ani leczone kanałowo, aby odbudować lukę pomiędzy nimi. 

Dzięki dużemu doświadczeniu i wiedzy specjalistów z naszego zespołu, oferujemy naszym Pacjentom cały wachlarz możliwości leczenia i przedstawiamy wszelkie możliwości. Uważamy, że nasi Pacjenci zasługują na świadomy wybór, a znając plusy i minusy możliwych rozwiązań zaangażowani są w proces swojego leczenia od samego początku. 

Leczenie implanto-protetyczne umożliwia odbudowę brakujących zębów, często zapewniając natychmiastową poprawę estetyki. Jeśli tylko pozwalają na to warunki medyczne, w Advanced Implant Centre Chmielewski i Karczewska uzupełniamy ząb od razu po implantacji. Nasi Pacjenci mają pewność, że nie pozostawimy ich bez opieki i zabezpieczenia, z którym będą mogli czuć się komfortowo. Jesteśmy w stanie zaoferować naszym pacjentom uzupełnienia tymczasowe po to, aby nikt nie zauważył zmian w dotychczasowym uśmiechu, a po okresie gojenia zamienić je na piękne i funkcjonalne prace docelowe.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czy możemy Ci pomóc, odwiedź naszą Klinikę a nasz zespół z przyjemnością udzieli wyczerpujących informacji.