Polecane Miejsca


prestiz

 

 

Salon Expert K&L

Salony Expert K&L są częścią prestiżowej i elitarnej grupy pracującej na produktach marki L’Oreal Professionel i Kérastase. Oferują pełen zakres usług – od koloryzacji, poprzez strzyżenie i stylizację, aż do odpowiednio dobranej kuracji pielęgnacyjnej wraz z relaksacyjnym masażem. Oprócz wysoko gatunkowych produktów salony dysponują nowoczesnym sprzętem, m.in. specjalną kamerą do diagnozy skóry głowy i włosów. Pracownicy Expert K&L to wysoko kwalifkowani eksperci. Dewizą marki jest to, by klient poczuł, że stylista jest jego doradcą, dzięki czemu zawsze może liczyć na fachową usługę i diagnozę włosów. 

 

Forum Gdańsk, ul.Targ Sienny 7

tel. 58 732 61 75 

www.klgaleria.pl

 

 

 

Five Senses float spa

Zlokalizowane w samym sercu prestiżowego osiedla Garnizon,
Five Senses float spa to miejsce stworzone dla osób ceniących komfort i profesjonalizm oraz poszukujących SPA na najwyższym poziomie. Jako jedyne w Trójmieście posiada dwie kabiny deprywacyjne, w których odbywają się sesje floatingowe. To wyjątkowa metoda relaksacji, polegająca na odcięciu zewnętrznych bodźców (dźwięk, światło), dzięki czemu umysł i ciało są wprowadzane w stan pełnego odpoczynku. Szacuje się, że jedna godzina floatingu odpowiada czterem godzinom snu. Jako upełnienie sesji – Five Senses float spa – proponuje masaże i zabiegi pielęgnacyjne z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków. 

 

Gdańsk - osiedle Garnizon, Kamila Cypriana Norwida 4 

tel. 517 406 279  |  info@fivesenses.pl

www.fivesenses.pl

 

 

 

 

Akademia Świadomego Człowieka 

Akademia Świadomego Człowieka to miejsce dla ludzi zainteresowanych zdrowiem i świadomym życiem. Powstała z potrzeby stworzenia wyjątkowego i komfortowego miejsca, z dobrą atmosferą, dla ludzi, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za swoje życie i zdrowie. Akademia zajmuje się profilaktyką i edukacją prozdrowotną. Oferuje sale wielofunkcyjne i komfortowe gabinety do wynajęcia. Organizuje warsztaty, wykłady, szkolenia, regularne zajęcia rozwojowe. Do dyspozycji Klientów są fizjoterapeuci, rehabilitanci, masażyści, psycholog, dietetyk, kosmetolog, trycholog, coach, mediator i wielu innych specjalistów z dziedziny medycyny komplementarnej. Są też zajęcia ruchowe (TRE, joga, gimnastyka dla kobiet w ciąży, gimnastyka słowiańska, zajęcia z świadomości ciała) oraz medytacje dla dzieci oraz dorosłych. Skupienie w jednym miejscu specjalistów wielu dziedzin tworzy unikalną wartość dla klientów, a także znakomitą możliwość wymiany doświadczeń. 

 

Gdańsk, ul. Kaprów 3a/16

tel. 58 728 45 65  |  info@twojaakademia.pl  

www.twojaakademia.pl

 

 

 

CENTRUM MEDYCZNE Polmed

Polmed zapewnia kompleksową opiekę medyczną dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski. Zakres opieki obejmuje m.in.: podstawową oraz specjalistyczną opiekę medyczną, pełną diagnostykę medyczną, rehabilitację, stomatologię i wizyty domowe. Firma posiada sieć własnych centrów medycznych oraz dwa tysiące renomowanych partnerów, dzięki czemu zapewnia kompleksową opiekę medyczną pacjentom korporacyjnym w całej Polsce. Personel Polmed stanowi znakomity zespół lekarzy i wykwalifikowany personel pomocniczy. Do dyspozycji pacjentów są nowoczesne i przyjazne recepcje oraz całodobowa linia medyczna. Dewizą firmy jest „Twoje zdrowie i twój czas są najważniejsze. Nasi lekarze specjaliści zadbają o jedno i drugie”.

 

GCH Manhattan Gdańsk, Al. Grunwaldzka 82

tel. 58 778 96 00 / 58 775 95 99  |  recepcja.manhattan@polmed.pl

www.polmed.pl

 

 

Polecane artykuły

Halina Konopka
104
05/2019

W dzieciństwie los go nie oszczędzał. Mógł skończyć tragicznie, ale rękę na pulsie trzymała babcia.

W najnowszym wydaniu