ONDA to innowacyjne rozwiązanie w walce z cellulitem i tkaną tłuszczową. Klinika Orłowo jako pierwsza na Pomorzu zaopatrzyła się w technologię Coolwaves TM, która zastosowana jest w urządzeniu ONDA. Idealnie wykorzystuje działanie mikrofal, które precyzyjnie trafiają w tkankę tłuszczową i likwidują cellulit.

Klinika Orłowo wyróżnia się zakresem usług z dziedziny medycyny estetycznej. Załoga dba o indywidualne dopasowanie oferty do potrzeb pacjenta. Przeważają zabiegi mające na celu działanie odmładzające i modelujące sylwetkę. Miejsce dysponuje ciekawymi propozycjami w zakresie kosmetologii profesjonalnej oraz estetyki. Na trójmiejskim rynku uznawani są za innowatorów w kwestii najnowocześniejszych rozwiązań. Taki tytuł zawdzięczają swojej polityce. Bardzo wnikliwie śledzą trendy i nowoczesne technologie. Skupiają się  najlepszych sprzętach i produktach. Nie uznają półśrodków. Nie spoczywają na laurach. Monitorują rynek i regularnie wymieniają urządzenia oraz preparaty, aby cały czas korzystać na najlepszych rozwiązań.

Dążenie do doskonałości i nieustanny rozwój, to cele jakie stawiają sobie właściciele i załoga. W klinice panuje niepowtarzalna, przyjazna atmosfera. Personel uważnie słucha klientów i jest otwarty na sugestie. Świadczy o tym fakt, że najnowsze urządzenie ONDA, które klinika wprowadziła na stałe do swojej oferty zostało sprowadzone po rozmowie z pacjentką, która zdradziła, że jeździ specjalnie do Warszawy na takie zabiegi.

Dostępność technologii Coolwaves TM na rynku polskim zawdzięczamy firmie ITP S.A., czołowemu dostawcy opatentowanych technologii medycyny estetycznej. Do tej pory w Polsce były tylko trzy takie urządzenia. Orłowska klinika jest pierwszą i jedyną placówką na Pomorzu, która zdecydowała się, na tak nowoczesne rozwiązanie.

– ONDA to urządzenie wykorzystujące najnowszą, światową technologię mikrofali Coolwaves™, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji oraz ujędrnienia skóry. Zabieg wykonywany urządzeniem ONDA jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, a jego efekty mogą być zauważalne już po jednym zabiegu, po którym pacjent może od razu wrócić do codziennej aktywności  – mówi
Joanna Galusiewicz, właścicielka Klinki Orłowo.

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu, wprowadzonemu przez Klinikę Orłowo, mieszkanki Trójmiasta mogą zapomnieć o żmudnym szczotkowaniu ciała i seriach niekończących się zabiegów wyszczuplających i przeciwcellulitowych. Unikalna technologia ONDA, zrewolucjonizowała walkę z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem. Częstotliwość fal, które wykorzystuje urządzenie wynosi 2,GHz, dzięki czemu działa na niemal całej podskórnej warstwie komórek tłuszczowych.

– Mikrofale z głowic zabiegowych trafiają do warstwy podskórnej i powodują stres metaboliczny w komórkach tłuszczowych. Powoduje to zaburzenie równowagi wewnątrz adipocytu. Rozgrzane pękają lub zmieniają swój rozmiar i powoli ulegają eliminacji przez układ limfatyczny. Onda rozbija błony komórkowe adipocytów z użyciem nieinwazyjnej techniki. Wyszczuplenie jest efektywne i całkowicie bezpieczne  – tłumaczy Karolina Gibalska, kosmetolog z Kliniki Orłowo.

 

 

Klinika Orłowo 

Gdynia, Aleja Zwycięstwa 241/11  
tel. 576 694 817
gabinet@klinikaorlowo.pl
www.klinikaorlowo.pl

 

Joanna Galusiewicz, właścicielka Kliniki Orłowo