Aktywny i zdrowy tryb życia był tematem drugiego Śniadania de luxe organizowanego przez MS Group, wydawcę magazynu Prestiż. Wśród prelegentów pojawił się trener personalny Jakub Krzyżak, Wanda Stompór z The Yachting Club i Agnieszka Sielska, reprezentująca markę Campione

Jakub Krzyżak to pasjonat aktywności we wszelkiej postaci. Podczas spotkania w sopockiej Restauracji Symfonia Smaków, mieszczącej się w Hotelu Opera motywował uczestników do ruchu, dźwigania ciężarów i kąpieli morskich. Sporo było o cukrze i jego szkodliwym wpływie na zdrowie i kondycję człowieka.

Wanda Stompór z The Yachting Club wspólnie z mężem Maciejem organizuje zagraniczne rejsy na południu Europy. Podczas śniadania opowiadała o zaletach wakacji na jachcie. Jak się okazuje - udział w rejsie nie oznacza od razu dużych wydatków, a najważniejsza jest po prostu chęć i gotowość przeżycia przygody. Z kolei – jak można ubrać się nie tylko na jacht, ale i po pływaniu opowiadała Agnieszka Sielska, reprezentująca markę Campione, której salon mieści się w Galerii Klif.

Nie zabrakło też motoryzacji. O marce Mini i zaletach samochodów opowiadali przedstawiciele Mini Zdunek Ania Szymkowiak oraz Michał Pająk. 

Całe spotkanie było transmitowane na żywo przez Wehunt. O podniebienia goście zadbali kucharze z Restauracji Symfonia Smaków. Na uczestników czekały też nagrody i upominki, które ufundowali: Klinika Stomatologiczna Identical, Douglas z Galerii Klif w Gdyni, Sport Sense, Aquapark, Silk Epoque, Oriental Spa, Hotel Sopot.

To już drugie Śniadanie de luxe organizowane przez MS Group. Pierwsza edycja jaka miała miejsce 8 marca dedykowana była paniom.