Cream Bear to popularna na świecie marka torebek i plecaków z charakterystycznym wizerunkiem „kremowego misia”, dedykowana paniom w każdym wieku. Od niedawna „misie” można kupić także w Gdańsku.

Cream Bear narodził się w 2013 r. na Tajwanie. To właśnie wtedy powstała nowa marka torebek i plecaków dla kobiet w każdym wieku. W bardzo krótkim czasie „kremowy miś” zyskał popularność na wszystkich kontynentach świata.

W 2018 roku tajwańskie torebki – wraz z siostrzaną marką Sammao, która przedstawia urocze kotki pojawiły się w Polsce, początkowo tylko w sprzedaży internetowej, a od kwietnia tego roku – w pierwszym stacjonarnym butiku zlokalizowanym w Gdańsku Wrzeszczu.

„Nasze torebki i plecaki przeznaczone są dla oryginalnych kobiet w każdym wieku, które cenią sobie jakość, wygodę i nowoczesną stylistykę oraz które chcą wyrazić siebie w nietuzinkowy sposób, przełamując codzienną klasykę” – zachwalają na swojej stronie internetowej producenci Cream Bear. – „Od wieków, nieodzownym elementem każdego kobiecego stroju jest torebka. Mała, duża, materiałowa czy skórzana. To w niej kobiety trzymają sekrety swojego piękna. Naszym celem jest to by nosiły je z dumą. Chcemy, aby nasze produkty sprawiały kobietom radość na każdym etapie ich życia. Oferujemy je Wam  w krótkich seriach co jeszcze bardziej wyróżni
Was spośród tłumu.”

Pierwszy polski butik działa przy ul. Romana Dmowskiego 5. Torebki można także kupić wchodząc na stronę www.creambear.com.pl