WHITE MARLIN.  
DOMÓWKA CZY BILET NA PRZEDSTAWIENIE? 

Amazon po wpisaniu hasła „How to win friends” sugeruje zakup poradnika Dale Carnegie „Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi”. Do dziś rozszedł się on w kilkudziesięciu milionach egzemplarzy. Lepiej sprzedaje się tylko Biblia i „Harry Potter”- żartują księgarze. Można oczywiście kupić poradnik, ale można też...

 


prestiz

Lubimy spędzać czas towarzysko w znanym nam domowym otoczeniu, czerpać garściami emocje towarzyszące wspólnemu biesiadowaniu, zbierać uśmiechy od naszych przyjaciół i rodziny, w otoczeniu gry smaków i zapachów. Lubimy też umawiać się ze znajomymi do restauracji na kolację czy wspólne wyjście na przedstawienie do teatru. Co wybierasz? A może… nie musisz wybierać?

Gotowanie to moda, która opanowała cały świat. Wspólne gotowanie to zabawna forma spędzania czasu, wynikająca z zamiłowania do dobrego smaku i powrotu do kultury stołu. Tylko… Jak długo się zastanawiasz co podać gościom na kolację? A może zastanawiasz się, czy ich w ogóle zapraszać, bo wszystko fajnie, ale… te zakupy, ten bałagan, to wymyślanie menu.

Każdy z nas marzył kiedyś o tym, aby mieć w domu profesjonalnego kucharza, prawda? Teraz marzenia mogą się urzeczywistnić! Jak? To bardzo proste. Profesjonalny kucharz zapuka do Twych drzwi i pośpieszy na ratunek! Nauczy Cię jak przygotować upragnioną kolację, albo po prostu zrobi ją za Ciebie! 

Szef kuchni pomoże Ci w przygotowaniu dań przed przybyciem gości, a Ty poczujesz się jak najwyższej klasy kucharz. Goście nie będą mogli wyjść z podziwu. Kucharz posprząta wszystko zanim przyjdą goście, a Ty ten sekret zostawisz tylko dla siebie. Tylko czy o to w tym przedstawieniu chodzi? Nie! Zabawmy się wspólnie. 

Gotowanie we własnym domu przez znanego szefa kuchni to niesamowita atrakcja zarówno dla domowników, jak i przyjaciół. Dom to idealne miejsce na obserwację pracy mistrza kuchni, poznania jego sztuczek kulinarnych oraz przepisów na potrawy, którymi zaskoczysz gości. 

Wszyscy są reżyserami takiego wydarzenia, reszta to kwestia smaku i pomysłowości uczestników. Gospodarz nie przejmuje się zakupami, gdyż robi je kucharz. Jeśli wasza kuchnia nie jest odpowiednio wyposażona, kucharz może przywieść ze sobą całe wyposażanie – od garnków po noże, a także pełną zastawę stołową. 

Podczas gotowania na żywo, możesz wraz z przyjaciółmi zbombardować szefa kuchni różnymi pytaniami: od pochodzenia produktu, przez historię powstania danej potrawy, po temperaturę topnienia smalcu. A Ty wiesz w jakiej topi się smalec? A może mistrzowie kuchni nie smażą na smalcu? Live cooking to świetne show, a przede wszystkim uczta dla zmysłów i podniebienia. To również ciekawy pomysł na wyjątkowy prezent. Dobra zabawa gwarantowana. Zapraszamy do kontaktu z White Marlin! Gotowanie z Łukaszem Domagalskim jeszcze nigdy nie było takie proste.

WHITE MARLIN  Sopot, Al. Wojska Polskiego 1. Tel:  58 585 86 86 www.whitemarlin.pl

88
01/2018

Swoją przygodę zaczynał w czasach bigbitu i to w samej jego kolebce – w Sopocie. Zanurzył się w rocka, a potem w jazz.