Reklama

Dział sprzedaży i marketingu:

 

Maria Bek

Dyrektor zarządzający

e-mail: bek@emsgroup.pl

 

Marta Blendowska

Dyrektor sprzedaży

Manager ds. Kluczowych Klientów
– Moda, Design, IT

tel:(+48) 791 971 399

e-mail: blendowska@emsgroup.pl

 

Krzysztof Nowosielski

Manager ds. Kluczowych Klientów
– Biznes, Nieruchomości, Motoryzacja, Elektronika

tel: (+48) 533 337 725

e:mail: nowosielski@emsgroup.pl

 

Urszula Wieczorek

Manager ds. Kluczowych Klientów
– Transport, Logistyka i Biznes

tel: (+48) 604 591 821

wieczorek@emsgroup.pl 

 

Aleksandra Staruszkiewicz

Manager ds. Kluczowych Klientów
– Zdrowie, Uroda, Hotelarstwo, Kulinaria

Dyrektor Działu Organizacji Eventów

tel. (+48) 606 603 416

e-mail: staruszkiewicz@emsgroup.pl

 

Halszka Gronek

Sekretarz redakcji 

Marketing i PR, Patronaty medialne

tel:(+48) 608 593 120

e-mail: gronek@emsgroup.pl 

 

Redakcja nie odpowiada za treść reklam.
www.prestiztrojmiasto.pl
www.facebook.com/prestiz.trojmiasto
www.instagram.com/prestiz_magazyn_trojmiejski
www.issuu.com/prestiz

Magazyn

cala strona 205x280mm +3mm spadu z każdej strony

cala strona 205x280mm +3mm spadu z każdej strony

cala strona 205x280mm +3mm spadu z każdej strony

cala strona 205x280mm +3mm spadu z każdej strony

Internet

siderbar 262x262px

baner 848x128px