Redakcja

Magazyn Prestiż

Al. Niepodległości 735/4 
81- 840 Sopot

tel. +48 58 620 15 14
e-mail: redakcja.trojmiasto@emsgroup.pl 
 

Redakcja nie odpowiada za treść reklam.

www.facebook.com/prestiz.trojmiasto
www.issuu.com/prestiz

Druk: Kadruk S. C.


Wydawca:

MS Group Sp. z o.o. 
ul.Trzy lipy 3 80-172 Gdańsk  

 

 

Michał Stankiewicz

Redaktor naczelny

stankiewicz@emsgroup.pl

 

 

Klaudia Krause-Bacia

Zastępca redaktora naczelnego

tel: (+48) 518 568 732

krause@wslizgu.pl

Katarzyna Okońska

Sekretarz redakcji (patronaty medialne)

Marketing i PR

tel:(+48) 533 263 881 

okonska@emsgroup.pl 

Karol Kacperski

Szef działu FOTO

Manager ds. Kluczowych Klientów

Kulinaria

tel:(+48) 796 023 368

kacperski@emsgroup.pl

Marta Blendowska

Manager ds. Kluczowych Klientów

Moda i Design

tel:(+48) 791 971 399

blendowska@emsgroup.pl

Krzysztof Nowosielski

Manager ds. Kluczowych Klientów

Biznes, Nieruchomości, Motoryzacja, Elektronika

tel: (+48) 533 200 779

nowosielski@emsgroup.pl

Karolina Rymarczyk

Manager ds. Kluczowych Klientów

Zdrowie i Uroda

tel. (+48) 503 015 435

rymarczyk@emsgroup.pl

Maria Bek

Dyrektor zarządzający

bek@emsgroup.pl

Aleksandra Staruszkiewicz

Dyrektor Działu Organizacji Eventów

tel. (+48) 606 603 416

staruszkiewicz@emsgroup.pl

Aneta Doromiejczuk
Kamil Żurek