Redakcja

Magazyn Prestiż

Al. Niepodległości 735/4 
81- 840 Sopot

tel. +48 58 620 15 14
e-mail: redakcja.trojmiasto@eprestiz.pl 
 

Redakcja nie odpowiada za treść reklam.

 

www.facebook.com/prestiz.trojmiasto
www.issuu.com/prestiz

Druk: Kadruk S. C.


Wydawca:

Prestiż Trójmiasto Sp. z o.o.
ul.Trzy lipy 3 80-172 Gdańsk  

 

 

Michał Stankiewicz

Prezes zarządu

Jakub Jakubowski

Redaktor naczelny
Wiceprezes zarządu

Maria Bek

Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu

 

e-mail:bek@eprestiz.pl
 

Aleksandra Staruszkiewicz

Project Director

e-mail:staruszkiewicz@eprestiz.pl
tel. (+48) 606 603 416

Marta Blendowska

Dział Marketingu i Reklamy

(Moda i Design)

tel:(+48) 791 971 399
e-mail: blendowska@eprestiz.pl

Kinga Pozłutka

Dział Marketingu i Reklamy

(Zdrowie i Uroda)

tel. (+48) 512 378 618
 

Katarzyna Okońska

Sekretarz Redakcji

(Patronaty Medialne)

tel:(+48) 533 263 881
e-mail: okonska@eprestiz.pl

Klaudia Krause

Dziennikarz

 

tel: (+48) 518 568 732
e:mail: krause@eprestiz.pl

Karol Kacperski

Dział Marketingu i Reklamy/ Fotograf

(Kulinaria)

tel:(+48) 796 023 368
e-mail: kacperski@eprestiz.pl

Krzysztof Nowosielski

Dział Marketingu i Reklamy/ Fotograf

(Motoryzacja i Deweloperzy)

tel:(+48) 533 200 779
e-mail: nowosielski@eprestiz.pl

Aneta Doromiejczuk

Grafik

 

e:mail: doromiejczuk.prestiz@gmail.com