SEAFOOD STATION Restaurant, Bar & Grill W Sopocie Najlepsze oWoce morza, ryby i Wino W Trójmieście!

Sopot Centrum, to nowoczesne przedłużenie Monciaka i obowiązkowa destynacja na mapie Trójmiasta, tak zawane ‘place to be’ w tym sezonie. Tutaj właśnie mieści się Seafood Station Restaurant, Bar & Grill, gdzie zjemy najwyższej jakości owoce morza, ryby i mięsa serwowane w połączeniu z sezonowymi, regionalnymi produktami. Czym zaskoczy nas w sezonie letnim? 


prestiz

Po sześciu miesiącach od otwarcia, restauracja Seafood Station przyciąga nie tylko ciekawymi potrawami i świeżymi produktami, ale także wnętrzem, o którym mówi się głośno, a nawet coraz głośniej. Wielu gości przychodzi tu, by na własne oczy przekonać się, jak prezentują się jej oryginalne i designerskie rozwiązania, kojarzące się z typowymi targami rybnymi z całego Świata. Ciekawe otoczenie, pyszne jedzenie i przyjazna atmosfera sprawiają, że chce się tu wracać, po prostu

British Fish & Chips, a więc tradycyjna angielska ryba w piwnej panierce z frytkami, tłuczonym groszkiem i sosem tatarskim to pozycja niemal kultowa. Swoich wielbicieli ma już nie tylko w Trójmieście, bo jej smakosze przyjeżdżają tu z całej Polski (mierząc się nawet z kilkugodzinną podróżą pociągiem!). Wielką sławą cieszy się tu również ośmiornica z grilla, steak z tuńczyka oraz chrupiące kalmary.

Możemy więc być pewni, że tych pozycji nie zabraknie w nowym, wiosenno - letnim menu Seafood Station. A jakie nowe smaki odkryje przed nami to miejsce? Przede wszystkim czeka nas prawdziwa kulinarna podróż, począwszy od tradycyjnej pasty z owocami morza przez tajską zupę seafood i tatara ze śledzia czy łososia po rodzime ryby z Bałtyku jak turbot czy szprotki. Podane w towarzystwie sezonowych warzyw, z pewnością przywoływać będą wakacyjne wspomnienia.
To jednak dopiero początek.

Nie próbowałeś nigdy ostryg i nie wiesz, czy zawładną twoimi kubkami smakowymi? Zabierz tu swoich przyjaciół i wspólnie popróbujcie nowych smaków. W Seafood Station istnieje m.in. możliwość zakupu ostryg na sztuki, razem więc możecie przekonać się, czy to specyficzne danie wpisuje się w wasze gusta kulinarne. 

Sopot to miejsce całonocnych imprez, po dobrej kolacji, możecie więc sprawdzić, czy to prawda, by rano…. znów wrócić do ulubionej restauracji. Już wkrótce Seafood Station przyciągać będzie bowiem wyjątkowymi śniadaniami. Jednego możecie być pewni, takiej oferty na gastronomicznej mapie Trójmiasta jeszcze nie było. Będzie kolorowo, multikulturowo i… sami zobaczycie. Śledźcie profil Seafood Station na Facebooku i dajcie się zaskoczyć. Będzie pysznie, na pewno.