Między niebem a ziemią

136.300 zł!!! Taką kwotę zebrano na rzecz fundacji Między Niebem a Ziemią podczas aukcji charytatywnej w Sky Club'ie Olivia Business Centre. Aukcja kierowana przede wszystkim do środowiska prawniczego po raz kolejny dowiodła, że prawnikom nie można odmówić serca, wrażliwości i hojności. 


Matylda Promień

Aukcja charytatywna Fundacji Między Niebem a Ziemią na stałe wpisała się już w jesienny kalendarz wydarzeń w Trójmieście. Aukcja kierowana przede wszystkim do środowiska prawniczego po raz kolejny dowiodła, że prawnikom nie można odmówić serca, wrażliwości i hojności. 

Fundacja, założona przez prawniczkę Sylwię Zarzycką, ma pod opieką kilkadziesiąt dzieci śmiertelnie i nieuleczalnie chorych. W zdecydowanej większości są to dzieci wychowywane w rozbitych rodzinach, zdarza się, że w ogóle bez rodziców. Fundacja opiekuje się całymi rodzinami, pomaga w rehabilitacji, nauce, zakupie sprzętów medycznych i sprzętów ułatwiających życie, opłaca rachunki, itp. 

Pieniądze zbierane są poprzez aukcje charytatywne, ale też dzięki akcjom specjalnym. W tym roku jest to akcja "Życie jest podróżą", a jej zwieńczeniem jest wyjątkowa książka z wywiadami i opisami inspirujących wypraw w dalekie i bliskie zakątki świata. Książkę można zamówić bezpośrednio z fundacji pod adresem fundacja@miedzyniebemaziemia.pl

Magazyn Prestiż od lat wspiera Fundację Między Niebem a Ziemią promując jej działalność oraz fundując na coroczną aukcję wywiady i sesje zdjęciowe publikowana na łamach Prestiżu. W tym roku ufundowaliśmy na aukcję wywiad i profesjonalną sesję zdjęciową dla osoby indywidualne lub firmy bądź też możliwość wcielenia się w rolę dziennikarza i przeprowadzenie wywiadu ze znaną osobą. Prestiżowy pakiet wylicytowano za 9500 zł.

Licytowano także wiele innych ciekawych przedmiotów. Najwyższą kwotę, 13.500 zł zaproponowano za koszulkę z podpisami zawodników Lechii Gdańsk oraz zaproszenie do loży Lechii Gdańsk dla 4 osób z prawem do eskorty dziecięcej wybranego zawodnika na wybranym meczu. 

Za indywidualny trening z Iwoną Guzowską zapłacono 9000 zł, czapka Justyny Kowalczyk z autografem zmieniła właściciela za 8500 zł. Taką samą kwotę uzyskano za piłkę Euro 2016 z podpisami polskich piłkarzy oraz za dwudniowy pobyt w Hanza Pałac Welness & SPA. Niezwykle klimatyczny wydruk na płótnie przedstawiający uśmiechniętą Kubankę, ufundowany przez BoConcept Gdynia, kosztował nowego właściciela 8000 zł.  

Całość upłynęła w przyjaznej i wesołej atmosferze, a wszystko to dzięki prowadzącemu imprezę dziennikarzowi TVN24 Marcinowi Żebrowskiemu i nastrojowemu koncertowi trójmiejskiej wokalistki Islet. Więcej informacji o fundacji dostępnych jest na stronie www.miedzyniebemaziemia.pl. Już wkrótce rozpocznie się gorący czas rozliczania się z Urzędem Skarbowym. Zachęcamy do oddania swojego 1 procenta właśnie tej fundacji. KRS fundacji: 0000385861.