Miarczyński w Klasie V

Jeden z najlepszych polskich żeglarzy, brązowy medalista olimpijski w windsurfingu z nową umową sponsorską i… samochodem. Kluczyki do Mercedesa Klasy V przekazał Przemysławowi Miarczyńskiego Daniel Dadacz, szef sprzedaży samochodów dostawczych i członek zarządu BMG Goworowski w Gdyni.


Matylda Promień

Mercedes-Benz Klasy V z 2,2-litrowym silnikiem i bogatym wyposażeniem, pozwala zapakować niezbędny windsurfingowy ekwipunek wraz z deską oraz 5-ciu pasażerów. Otwierane elektrycznie z dwóch stron drzwi pozwalają łatwo i wygodnie dostać się do środka, zaś 224 konie mechaniczne umożliwią sprawne przemieszczanie się.

- Od 2012 Mercedes-Benz wspiera mnie w przygotowaniach, nie tylko do Igrzysk Olimpijskich. Jeździłem już chyba wszystkimi vanami z oferty – Viano, Vito, Klasą V oraz Marco Polo. Są idealne w pracy, którą wykonuję - mówi Miarczyński. 

Popularny "Pont" od niedawna wdraża się w pracę trenera polskiej kadry olimpijskiej i jednocześnie przygotowuje się do startów jako zawodnik, przede wszystkim w mistrzostwach Europy w Marsylii i mistrzostwach świata w Tokio. Ta impreza odbędzie się na akwenie olimpijskim i będzie swego rodzaju testem przedolimpijskim, po którym Przemek podejmie decyzję o tym, czy będzie walczył o start w IO Tokio 2020.