Audi Centrum Gdynia już otwarte

Prawie 2300 m2 powierzchni, na której prezentowanych będzie aż 13 aut ekspozycyjnych - w Gdyni przy ul. Łużyckiej działa już Audi Centrum Gdynia, drugi trójmiejski salon Audi prowadzony przez firmę Plichta. 


Matylda Promień

Obiekt został tak zaprojektowany, aby mieścił zarówno ekspozycję aut nowych, jak i ekskluzywną ofertę samochodów używanych, a wszystko w połączeniu z serwisem i magazynem części. Otoczenie obiektu zapewnia klientom swobodę poruszania i parkowania. Audi Centrum Gdynia, jak zapewnia inwestor, ma być miejscem, w którym doświadczysz technicznej przewagi Audi i przeżyjesz pełnię sportowych emocji. 

- Audi Centrum Gdynia podobnie jak obiekt w Gdańsku, to miejsce, w którym klient jest dla nas najważniejszy. To właśnie dla naszych klientów poszerzamy zarówno portfolio marek, jak i standard obsługi klienta - mówi Aleksander Plichta, prezes zarządu firmy Plichta, autoryzowany dealer
marek z grupy Volkswagena. 

To co wyróżnia salon od innych punktów dealerskich różnych marek samochodowych, to m.in. nowoczesny design zewnętrznej elewacji, wykonanej ze specjalnej perforowanej blachy z anodowanego aluminium oraz charakterystyczne wnętrze utrzymane w kolorze stali i głębokiej czerni. Nowoczesny design zgodny jest z wytycznymi marki Audi, która stawia przede wszystkim na jakość, zarówno jeśli chodzi o produkowane samochody, jak i obsługę klienta.