Magiczne Święta w Hotelu Haffner

Gdy zapada cisza i gwiazdy błyszczą na niebie, zastanawiasz się czasem, czy błyszczą właśnie dla Ciebie? A gdyby tak odpowiedzi poszukać, przenosząc się w czasie? Brzmi niemożliwie? Święta to przecież magiczny czas spełniania życzeń.  Z Hotelem Haffner możemy podarować sobie i swoim bliskim niezwykłą podróż w czasie i na moment poczuć klimat starego Sopotu, podążając śladami bajkowego bohatera.


prestiz

Magia opowieści

W tym roku Hotel Haffner przygotował dla swoich Gości specjalną atrakcję – powstałą na tę okazję świąteczną bajkę o małym Łabędziu, która każdego świątecznego wieczoru czytana będzie najmłodszym. To jednak opowieść nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych, którzy choć na chwilę chcą przenieść się w świat bajkowego zimowego Sopotu. Wspólne słuchanie świątecznej bajki o przyjaźni i marzeniach to doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną.  Magiczną atmosferę opowieści dopełnią wyjątkowe dekoracje wnętrza, o które zadbał Hotel Haffner. Hotelowe lobby zamieni się na ten czas w urokliwą sopocką uliczkę sprzed lat. Wszystko po to, by odwiedzający Hotel Goście mogli doświadczyć świątecznej magii i odkrywać ją wraz z najbliższymi.

Magia smaku

Świąteczna magia nie ominie także hotelowej kuchni. Unoszące się w powietrzu aromaty korzennych przypraw stworzą wyjątkową atmosferę. O doskonałe połączenie smaków i zapachów zadba jeden z najlepszych Szefów Kuchni w Polsce – Łukasz Szczepaniak. Pierwszego dnia Świąt na Gości czekał będzie bożonarodzeniowy brunch, w którym dużo będzie nawiązań do tradycyjnych smaków. Dorsz na puree z kiszonej kapusty z migdałami czy balotyna z kaczki na sosie demiglace z powidłami śliwkowymi to zaledwie zapowiedź świątecznej uczty. Miłośnicy słodyczy będą mogli posmakować świątecznych słodkości z pasją przygotowanych przez Michała Wiśniewskiego, Mistrza Cukiernictwa 2015.

Magia relaksu

Szukając w świątecznym czasie wytchnienia, jakiemu nie sprzyja codzienne zabieganie, warto zadbać o wyciszenie swoich zmysłów. Idealnym miejscem na relaks jest hotelowa strefa SPA & Wellness, gdzie w bogatej ofercie zabiegów każdy znajdzie coś dla siebie. Relaksujący, balansujący, czy energetyzujący?  – w zabiegu na ciało Babor Spa Aroma Body Peeling and Massage możemy wybrać  jeden z aromatycznych peelingów, po którym wykonywany jest masaż całego ciała. Przed zabiegiem warto skorzystać z sauny, która wpływa pobudzająco na skórę i ułatwia wchłanianie odżywczych składników zawartych w najlepszych kosmetykach. Miłośnicy bardziej aktywnego wypoczynku mogą w świątecznym czasie odwiedzić hotelowy basen, jacuzzi i siłownię, a także skorzystać z zajęć aqua aerobicu. Hotel zadbał również o najmłodszych Gości. Na dzieci czekają zabawy z animatorami, nauka pływania pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i zajęcia gimnastyczne. Aktywne Święta przyniosą relaks całej rodzinie.

Magia obdarowywania

Najpiękniejsza w świątecznych prezentach jest chęć obdarowywania najbliższych rzeczami wyjątkowymi. Radość płynąca ze wspólnego posiłku, zrelaksowanie zmęczonego ciała – to coś więcej niż materialny podarunek. Przygotowane przez Hotel Haffner vouchery do strefy SPA oraz hotelowej Restauracji obdarowują naszych najbliższych tym, co najpiękniejsze – chwilą wytchnienia zamkniętą w profesjonalnych zabiegach, wyjątkowych smakach i zapachach. Obdarowana osoba sama może wybrać termin oraz pakiet, z którego chce skorzystać. Zarówno wśród pakietów pielęgnacyjnych, jak i usług kulinarnych oferowanych przez hotelową Restaurację, kawiarnię Inside Cafe oraz Pub Charlie, jest z czego wybierać. 

Na magię Świąt składają się drobne momenty, którymi możemy cieszyć się w gronie tych, których najbardziej kochamy. By tajemnicę Świąt poznać, nie potrzeba wiele, odpowiedzią na wszystko są Twoi przyjaciele… – szumi w bajce wiatr na molo. Hotel Haffner już od 15 lat z pasją tworzy magiczny klimat Świąt, dbając o to, by każdy – bez względu na to, czy zatrzyma się w Hotelu na dłużej, czy wstąpi jedynie na gorącą czekoladę – miał szansę poczuć wyjątkową atmosferę.