Don't worry! zmienimy twoje wnętrze

Co to znaczy "Zmienimy twoje wnętrze"? Jedna z moich klientek powiedziała: „Czujemy się tutaj lepszymi ludźmi”. W mojej firmie nie tworzymy tylko i wyłącznie mebli, tworzymy całe wnętrza. Wszystkim nam zależy żeby były imponujące, komfortowe, takie nasze prywatne. 


prestiz

Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom realizujemy wnętrza indywidualne, proste, ale z właściwymi proporcjami, wyjątkowe i przede wszystkim praktyczne, jak dla samego siebie. By stworzyć  klimat należy użyć wielu elementów dbając o to by stanowiły jedność. Podłoga, ściana, sufit, okno, drzwi czy też kolor, struktura oraz światło... właściwe ich połączenie jest sztuką, wyzwaniem! Zobowiązaniem wobec zaufania jakim zostałem obdarzony. 

W tym celu trzeba słuchać i rozumieć. Korzystać z pomysłu inwestora, zgodzić się, a czasem zaprotestować. Architekt wnętrz staje przed czystym płótnem, a proces od "przed" do "po" jest aktem twórczym tego, czego jeszcze nie ma, a ma się stać. Don't Worry to obietnica. Wszystko w jednym miejscu, kompleksowo, bez rozczarowań czy negatywnych emocji. W naszej pracy stale stajemy przed trudnymi wyzwaniami, ale tym większą mamy satysfakcję, gdy widzimy zadowolenie i podziw klienta wyrażony dobrym słowem. Nie boimy się wyzwań, w zasadzie to ich szukamy.

Jerzy Demianiuk, właściciel Don't Worry.