Burgerownia w stylu industrialnym

W zabytkowej kamienicy przy ul. Świętojańskiej 108 w Gdyni powstała niezwykle klimatyczna burgerownia Grill Way Bar. Surowe industrialne wnętrze, wykończone drewnem i betonem, przywołuje stoczniowy klimat i przypomina pomieszczenia zakładów przemysłowych z poprzedniej epoki. 


prestiz

Lokal, w którym ludzie są z dala od jazgotu hałaśliwych reklam, głośnych promocji i natrętnych kelnerów. Miejsce OFF-owe, w którym można zatrzymać się na chwilę, zwolnić tempo, odpocząć i zjeść coś wyjątkowego. 

Grill Way Bar - American Burger to sieć designerskich burgerowni, serwujących jedzenie w amerykańskim stylu. W restauracji  można skosztować różnorodnych burgerów przyrządzanych z najwyższej jakości produktów. W menu znaleźć można nie tylko klasyczne burgery z wołowiną, ale także z kurczakiem, łososiem oraz burgery vege i fit 

Burgerownia Grill Way Bar została stworzona w duchu filozofii Slow Food. Burgery przyrządzane są ze świeżych warzyw zakupionych od lokalnego rolnika, pieczywa dostarczanego codziennie z miejscowej piekarni i 100% wołowiny grillowanej  tuż przed podaniem. Całe menu skomponowane jest w kilkunastu różnych wersjach smakowych, tak aby każdy mógł rozkoszować się bogactwem smaków i aromatów. 

Restauracje Grill Way Bar to miejsca w których panuje wyjątkowa atmosfera. Głównym celem firmy jest stworzenie nowoczesnych lokali wielokulturowych, miejsc tolerancyjnych i otwartych na ludzi. Grill Way Bar to miejsca spotkań towarzyskich, w których słucha się muzyki, rozmawia z przyjaciółmi i celebruje jedzenie.

71
08/2016

Czy może być coś bardziej szlachetnego niż bezinteresowna pomoc tym, których los potraktował okrutnie?