Restauracja „Villa Uphagena” z Gdańska polską wizytówką na EXPO 2015 w Mediolanie

Restauracja VILLA UPHAGENA w X rocznicę swojej działalności może poszczycić się spektakularnym sukcesem . I nie chodzi tylko o samą obecność na światowej imprezie w Mediolanie.  Restauracja wśród 148 innych cieszyła się ogromnym powodzeniem zbierając wiele pochlebnych ocen we włoskiej prasie. W rankingu popularności wśród ponad 20 milionowego tłumu odwiedzających EXPO 2015 zajęła 7 miejsce. Pomimo swoich skromnych rozmiarów przez 6 miesięcy nieustannie starała się sprostać oczekiwaniom odwiedzających. Dania serwowane codziennie w gdańskiej restauracji, również cieszyły się powodzeniem mierzynarodowej klienteli. „Placuszki z wędzonym łososiem”, „Kaczka pieczona z modrą kapustką” oraz „Pierogi” to hit EXPO 2015.


prestiz

Przekonać się osobiście jak smakuje w Restauracji Villa Uphagena to jeden z powodów aby wybrać się do Gdańska.  Restauracja mieści się w XIX wiecznej willi w reprezentacyjnej części gdańskiego Wrzeszcza. Należy do najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie trójmiejskiej gastronomii. Odwiedzenie  restauracji wiąże się z całą gamą niecodziennych wrażeń. Kombinacja polskich smaków w najlepszym wydaniu w połączeniu z lekkością kuchni włoskiej jest podstawą cudownej przygody kulinarnej. Wystrój restauracji stanowi niecodzienną oprawę z powodu oryginalnych wnętrz oraz mebli i dodatków. To niezwykłe miejsce odwiedzają osoby, dla których wrażenia estetyczne, smakowe oraz atmosfera stanowią warunek udanego spotkania w gronie rodzinnym lub towarzysko-biznesowym. Panującą w restauracji atmosferę, wbrew pozorom, można nazwać swobodną. Na gości czeka kilka saloników i salonów a każdy z nich ma swój styl i nazwę. Dyskretna Sala Orientalna, Sala Kominkowa, Biblioteka oraz słoneczna Weranda. Restauracja specjalizuje się w organizacji uroczystości kameralnych, rodzinnych, biznesowo-szkoleniowych, balów karnawałowych czy przyjęć weselnych. Mile widziane są również grupy turystyczne, zakochane pary oraz panie na koleżeńską herbatkę. Wstępem do czekających atrakcji smakowych jest  słodki aromat wspaniałych deserów kuszących już od wejścia. Dania z karty , te tradycyjne oraz te sezonowe jak są gwarancją najlepiej spędzonego czasu. Ze względu na ten świąteczny czas restauracja jak co roku przygotowała wyselekcjonowane dania wigilijne, które można zamawiać już teraz lub nabywać w sklepach „Smaki Kuchni Uphagena”. Grudzień to dla Villi Uphagena czas wyjątkowy, ponieważ organizują wiele spotkań świątecznych dla firm, uświetniają stoły wigilijne trójmiejskich mieszkańców a także zachęcają do wspólnego powitania Nowego Roku 2016 podczas zabawy sylwestrowej.

Aktualna oferta świąteczna na stronie
www.villauphagena.pl

 

63
12/2015

Choć gra i tworzy już od dawna, wystąpił na niejednym koncercie, to tak naprawdę głośno zrobiło się o nim dopiero po tym jak wydał wspólnie ze Smolikiem płytę.