Trójmiejskie TAKO!

Kulinarna mapa Trójmiasta została wzbogacona o kolejne smakowite miejsce. Zostało ono stworzone dla wszystkich tych, którzy poszukują wyrazistych smaków, a z takich przecież słynie kuchnia meksykańska. Zapraszamy do restauracji Tako Bar w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 21. 


prestiz

Na niewielkiej przestrzeni można dobrze zjeść, napić się znakomitych trunków alkoholowych i tych bez procentów oraz poczuć przyjazny klimat. Do tego idealna lokalizacja w Gdyni na 

Świętojańskiej, czyli wszystko się zgadza!

Wchodząc do Tako Bar od razu rzuca się w oczy niebanalny wystrój zachęcający do pozostania w lokalu na dłużej. Cegła, drewno i charakterystyczny kolorowy bar tworzą klimat i zachęcają do konsumpcji. Wiadomo jednak, że w każdej restauracji najważniejsza jest kuchnia. Nie inaczej jest i tutaj.

– Menu przenosi nas w klimat Meksyku. Nie tylko tego rdzennego, słynącego z przepysznych tacos, burrito, czy quesadilli, ale też do Meksyku nowoczesnego, otwartego na świat, czerpiącego z europejskiej kuchni i kultury to co najlepsze i najsmaczniejsze. Proponowana kuchnia to Fiusion Mexico, czyli unowocześniona tradycyjna kuchnia meksykańska wzbogacona o składniki typowo europejskie – tłumaczy Dominik Wiwatowski właściciel Tako Ba.

Bardzo dobre jedzenie w połączeniu z przystępnymi cenami stanowią o sile tego lokalu. W Tako Bar można zarówno rozpocząć, jak i zakończyć trójmiejską podróż kulinarną. Pozostaje tylko przyjść, posmakować i delektować się. Zapraszamy na ul. Świętojańską w Gdyni. Już otwarte.