SEVO

NOWY WYMIAR GRILLOWANIA

Grillowanie to dla Polaków coś więcej niż jedzenie. To ideologia, którą pokochaliśmy. Ta forma spędzania czasu nie musi kojarzyć się już jednoznacznie tylko z dymem, węglem czy popularną kiełbasą. Z odsieczą bowiem przychodzi Sevo - grill elektryczny, który zmienia standardowe grillowanie w czystą, ambitną i gorącą zabawę.


prestiz

Na horyzoncie pojawia się lato, temperatura wzrasta, na niebie nie ma ani jednej chmurki, a w dodatku nadchodzi upragniony weekend. Co w takich sytuacjach robią Polacy? Oczywiście grillują! Jednak to od nich zależy czy całe popołudnie spędzą na pilnowaniu rusztu w kłębach dymu czy może wejdą na zupełnie inny poziom grillowania - czysty, różnorodny i przyjemny. Poznajcie Sevo - urządzenie, które zmieni rutynowe przyzwyczajenia w coś absolutnie świeżego. Ta nowość od Severin jest czymś więcej niż zwyczajny grill.

- Tego typu urządzenia mogą dać nam dużo radości, nawet w przypadku dysponowania ograniczonym miejscem np. w bloku na balkonie, ponieważ Sevo staje się rozwiązaniem idealnym, pozwalającym pogodzićprzyjemność grillowania z miejscem na świeżym powietrzu. Nigdy więcej ciężkich butli z gazem ani worków z węglem drzewnym, wystarczy podłączyć do prądu i zacząć zabawę - mówi Bohdan Wróblewski, dyrektor handlowy marki Severin.

Do ogrodu, domu i na balkon

Sevo jest łatwe i szybkie w użyciu i jest praktyczne nawet wtedy, gdy nie ma się dużego tarasu, ogrodu czy miejsca do tradycyjnego grillowania. Niestraszne są mu deszcz czy niska temperatura, a co więcej można na nim przyrządzać nietuzinkowe potrawy o dowolnej porze roku. Można go swobodnie używać nie tylko w ogrodzie, ale również w mieszkaniu. Grill jest łatwy w obsłudze i nie tworzy dymu, który mógłby przeszkadzać sąsiadom. To urządzenie idealnie sprawdzi się dosłownie w każdych okolicznościach. Wystarczy tylko podłączyć je do prądu, a długi 2-metrowy przewód zasilający zapewni maksymalną elastyczność.

500°C i pełna kontrola

Wysoka temperatura to nie tylko oznaka upalnego lata, ale również jeden z największych atutów Sevo, który rozgrzewa się do 500°C w zaledwie 10 minut. To jedyny grill elektryczny na świecie, który potrafi osiągnąć tak wysoką temperaturę. 500°C otwiera zupełnie nowe możliwości kulinarne, dzięki czemu na stole oprócz popularnej karkówki, mogą pojawić się potrawy rodem z najlepszych restauracji. Lekkie przekąski, warzywa, krewetki, kalmary, ryby, a nawet idealne steki! Dzięki pokrywie można przyrządzać też potrawy w stylu slow cooking - zdrowo, dietetycznie i beztłuszczowo. Sevo nie ma ograniczeń. Przez znacznie szybszy proces grillowania i naprawdę wysoką, stałą temperaturę przyrządzane potrawy powstają w błyskawicznym tempie. Element grzewczy jest podzielony na dwie części - pierwsza spirala osiąga 500°C, a druga 320°C, dzięki czemu można tu smażyć jednocześnie grubego steka i krewetki. Jednocześnie dostępne są też dwa czujniki temperatury i właśnie w tym tkwi pełen sukces! Sevo gwarantuje precyzyjną kontrolę temperatury, przez co potrawy przyrządza się znacznie łatwiej. Dodatkowym udogodnieniem jest cyfrowy wyświetlacz OLED, na którym wyświetlana jest temperatura oraz czas grillowania. Wysokiej jakości konstrukcja i zintegrowana funkcja timera sprawiają, że każda sesja grillowania jest tak komfortowa, jak nigdy przedtem.

Czystość i wygoda

To nie wszystko. Wisienką na torcie pozostają kwestie praktyczne. Sevo posiada inteligentną funkcję SafeTouch, która chroni przed możliwością poparzenia i w przeciwieństwie do grillów węglowych, jest bezpieczna dla najmłodszych. Jego wielkim atutem jest też to, że jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Najbardziej newralgiczne elementy, czyli ruszt ze stali nierdzewnej, jak i miska, w której gromadzi się tłuszcz są ruchome i nadają się do mycia w zmywarce. Co więcej, Sevo wyróżnia się budową modułową, przez co można go w pełni spersonalizować.

To prawdziwa rewolucja grillowania - bez dymu, brudu i odpadów w postaci węgla i popiołu.

 

115
06/2020

Zanim Ryszard Kapuściński napisał jedną stronę, wcześniej czytał sto. Winston Churchill nad minutą przemówienia pracował godzinę.