Leśny Dwór w Sulęczynie
Romantycznie, karnawałowo i kobieco

 

Po intensywnym przełomie roku Leśny Dwór wkracza w Nowy Rok z wachlarzem propozycji pobytowych i nie tylko. Ten malowniczo położony nad samym Jeziorem Węgorzyno obiekt to idealne miejsce zarówno dla par, jak i przyjaciółek czy też osób poszukujących chwili dla siebie.


prestiz

Już w weekend 14-16 lutego Leśny Dwór zaprasza na świętowanie Walentynek. Szef Patron tutejszej restauracji Biołi Trus, Marcin Popielarz (znany z gdyńskiego Białego Królika) zaplanował trzy romantyczne kolacje w formie zaskakującego menu degustacyjnego. I tak będzie można na przykład skosztować kaszubskiego bouillabaisse ze szczupakiem i masłem rakowym.

Pary doceniają kameralną atmosferę, urządzone ze smakiem wnętrza i gościnną opiekę tutejszego personelu. W odprężającej strefie wodnej z basenem, jacuzzi, sauną suchą i łaźnią parową można skutecznie zapomnieć o wszelkich troskach i prawdziwie wypocząć. Do dyspozycji gości jest także sala bilardowa i kręgielnia, gdzie można wesoło spędzić czas. Inna propozycja do przeszklone patio nad samym jeziorem, gdzie przy wino i dźwięki palonego w kominku drewna zachęcają do rozkoszowania się swoim towarzystwem.

Z kolei już 22 lutego w Leśnym Dworze odbędzie się Wenecki Bal Maskowy, o dobry nastrój uczestników zadba DJ Karol Zaremba i jego saksofon. Oczywiście nie zabraknie także wyjątkowych propozycji kulinarnych na kolacji serwowanej czy towarzyszących jej bufetach. Całości dopełni szeroki wybór trunków. Huczna zabawa potrwa do rana, a każdy z gości otrzyma w prezencie maskę karnawałową. 

Dzień Kobiet także można świętować w Leśnym Dworze. Specjalnie dla Pań 7 marca zaplanowane zostały wyjątkowe warsztaty „Bądź piękna na wiosnę”. Poprowadzi je znana stylistka Katarzyna Kobiela, która odkryje przed uczestniczkami tajemnice kobiecych figur, podpowie, jak się ubierać, aby szczupło wyglądać oraz jak prawnie stylizować swoją sylwetkę. Dobry humor i pożyteczna dawka wiedzy gwarantowane!

Wszystkie wydarzenia są także dostępne dla osób z zewnątrz. Dla gości hotelowych przygotowano specjalną propozycję cenową. 

 

www.lesnydwor.pl 

 

113
02/2020

Mam poczucie, że klasa średnia i elity ludziom uboższym albo z gorszym wykształceniem częściej odbierają godność niż hiphopowcy używając określenia „pedalski” – mówi Piotr Witkowski, który dzięki roli rapera Chady w filmie „Proceder” trafił na listę najbardziej rozchwytywanych aktorów.